UKasii ICO (UKS)

02.02.2019
51
A+
A-
UKasii ICO (UKS)

UKa $ ii nedir?

UKasii (You-kashee), diğer Afrika ülkelerine açılmadan önce , blokckchain teknolojisi üzerine kurulmuş ve Nisan 2019’da Nijerya’da başlatılması planlanan, tüketiciler için tamamen mobil bir Kripto Para Rewards Programıdır .

UKasii iki kripto para birimi öğesinden oluşur

UKasii Müşterisi Nasıl Olunur?

UKasii tamamen mobildir. Tüm tüketicilerin yapması gereken UKasii uygulamasını Google Play’den veya Apple App Stores’tan indirmek.

UKasii Ortağı Nasıl Olunur?

UKasii’yi Ortaklar’a uygulamanın finansal maliyeti sıfır olacaktır . Net bir maliyet yoktur. Gereken tek şey, müşteri harcamalarını yakalamak için satıcı POS sistemi ile bir entegrasyon.

Sosyal sorumluluk

Dünya Etrafınızda Dönüyor

Bir kelebeğin kanatlarını çırptığı zaman, dünyanın yarısında bir tayfuna neden olabileceği söylenir . Bir kelebek kadar küçük, güzel ve narin bir şeyin gücü budur. Görünüşte küçük eylemler, çok daha büyük etkilere sahip olabilir. Benzer şekilde, UKasii Kripto para ödülleri, harcama seviyesine bakılmaksızın, “geri ödeme” den çok daha büyük bir değer ve ortak avantajlar sağlayacaktır. Bir UKasii müşterisi tarafından yapılan harcama ne kadar küçük olursa olsun, faydalar , geniş Bir kitele tarafından hissedilecektir.

“Her gün, topladığın hasata göre değil, ekdiğin tohumlara göre karar ver”

UKasii’nin küresel kültür, vizyon ve misyonunun ana direği, hizmet verdiği topluluklara geri vermektir ve en çok ihtiyacı olanlara yardım etmektir .

Bu amaçla UKasii, CSR sürücüsünü başlatmak için UKa $ ii ICO’dan alınacak fonların% 5’ini tahsis etti.

Benzer şekilde,  yıllık brüt gelirlerin % 5’i  sosyal girişimlere yatırılacak ve UKasii ekipleri yerel işletmeler ve STK’larla aktif olarak işbirliği yapıyor.

UKasii Kripto para birimini kullanarak, tüketiciler ve tüccarlar, bölgelerinin kalkınması üzerinde doğrudan bir etkiye sahip olacak ve katkıda bulunacaklar.

Adı:UKasii

sembol:UKS

ICO Başlat:2019-03-01 (UTC)

ICO Sonu:2019-04-05 (UTC)

Kripto Haber