Binance Coin Analiz 15 Mayıs

15.05.2019
31
A+
A-
Binance Coin Analiz 15 Mayıs

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

     Dağıtım bölgeleri: 30 $, 32 $, 34 $
     Birikim bölgeleri: 18 $, 16 $, 14 $

Binance Coin piyasası orta vadede ABD dolarının fiyat değerlemesine karşı yavaş ve istikrarlı bir şekilde değer kazandı. 11 ve 12 Mayıs arasındaki önemli bir aralık piyasa hareketlerinin ardından, kripto ticareti 13 Mayıs’taki 50 günlük SMA göstergesini kırarak hafifçe kuzey tarafına yöneldi.

O zamandan beri, BNB / USD piyasasında bugüne kadar değişken bir nispi artış olmuştur. 50 günlük SMA, Bollinger Orta Bandının altındaki 22 $ ‘da bir işaretin altında bulunan bir bit. Stokastik Osilatörler, görünüşte kuzey-doğu yönünü gösterecek şekilde 80’in altında bir yer buldular.

Şu anda, boğaların 28 $ ile 26 $ fiyat aralığında güçlü bir nokta ile mücadele etmesi gerekebilir ve daha fazla kırılmaması, aralık fiyat hareketlerinin görülmesine yol açabilir. Ve bu, piyasadan yararlanmak için ayılara da yol açabilir.

Bugün kısa vadede BNB / USD piyasa değerinde belirgin bir artış olmuştur. Kripto ticareti kuzeye doğru yol alırken Bollinger Orta Bant üzerinde kısa bir yükseliş şamdan hafifçe oluştu ve sonunda Bollinger Üst Bandı’na 27 $ işaretine yaklaşmak için bastırdı.

Şu anda olduğu gibi, pazar birkaç reddedilme çizgisine sahip 26 $ civarında işlem görüyor. Bollinger Orta Grubu ve 50 günlük SMA, 24 $ ‘lık bir noktaya yakın bir yerde bulunuyorlar. Stokastik Osilatörler, 80 ile 60 arasında bir birime sahiptir.

Kripto çifti şimdi bir süre için 26 dolarlık işaretin etrafında bir pit stop gösteriyor. Boğaların Bollinger Orta Bant eğilim çizgisini veya enerji toplanmasının daha da ileriye doğru hareket etmesi için 50 günlük SMA göstergesini yeniden test etmesi gerekebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara