Binance CEO’su, Kullanıcıların Reddetmesinin Ardından Yeni Launchpad İçin Ortak Bir Zemin Bulma Sözü Verdi

26.03.2019
43
A+
A-
Binance CEO’su, Kullanıcıların Reddetmesinin Ardından Yeni Launchpad İçin Ortak Bir Zemin Bulma Sözü Verdi

Binance Launchpad, bu girişimciler kendi başlarına bütün bir altyapı oluşturmak için bırakılmak yerine, token satışlarını başlatmak için tüketiciler için bir platform olarak yaratıldı. Hizmet henüz yeni başlatıldı ve kullanıcılar belirteç satışlarında zaten sorun yaşıyor. Bir Steemit kullanıcısı, Binance’in belirteç satışlarından zaten çok miktarda para kazandığını söyledi; bu, belirteçlerin çoğunluğunun BNB balinaları ve kurucunun yakın arkadaşları tarafından satın alındığı anlamına geliyor. Satın alımlarının bir sonucu olarak, bu alıcılar döndürebilir ve belirteçleri büyük karlarla satabilir.

“Cool4y” kullanıcısı, “Tamamen haksız” olduğunu söyleyerek Launchpad’in “piyango” tarzından bahsetti. En az 20 gün boyunca 100 BNB tutan birinin bu kadar şansı olmadığını söyledi. 10 hesaplı büyük bir kripto balinası, onlara 25 bilet verdi. Kullanıcı olasılıkların daha çok lehine olduğunu ve “CZ ve arkadaşlarına” daha fazla kar sağladığını ekledi.

Kripto topluluğundaki diğer kişiler, özellikle daha önce sahip oldukları “ilk gelene ilk hizmet” sistemine kıyasla, deneyim hakkında benzer bir hisleri var gibiydi. Bu etkilenen kullanıcıların çoğu, zenginleri tercih ettiğini ve balinalara yöneldiğini söyleyerek CEO’yu bile çağırdı.

Zhao, aldıkları tüm bu olumsuz geri bildirimleri denemek ve ele almak için Twitter’a katılmaya karar verdi, insanların satışa katılmalarının tek yolunun “yedek fonlar” olduğunu, kullanıcıların “bu seviyede yeterli bir seviyeye sahip olmaları” gerektiğini söyledi. .”

kriptopara