LTC Analiz 26 Mart

26.03.2019
31
A+
A-
LTC Analiz 26 Mart

LTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 66 $, 68 $, 70 $
     Destek Seviyeleri: 40 $, 38 $, 36 $

Dün, 25 Mart’ta Litecoin’in fiyatı düşüş eğiliminde idi. Litecoin’in fiyatı son üç gündür düşüş eğilimine girmişti. Dün, fiyat düşüş eğilimine düştüğü için aylar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı EMA’ların altında, bu fiyatın tekrar düşebileceğini gösterir.

Ancak, boğalar EMA’ları kırmaya çalışıyor. Artan yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkarsa, LTC fiyatı yükseliş eğilimine devam edecek ve 62 $ direnç seviyesini tekrar test edecektir. Aşağı yönde, boğalar EMA’ları kıramadığında kripto fiyatı düşecek. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, Litecoin’in fiyatı düşüş eğilim bölgesinde yer alıyor. 25 Mart’ta, boğa 60 $ fiyat seviyesini test etti ve direndi. Aylar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı.

Boğalar, EMA’ların üstüne çıkmaya çalışıyor. 12 günlük EMA kırıldı ancak henüz 26 günlük EMA’yı kırmadı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. LTC fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.