Huobi Token Fiyatı, Borsa’nın IEO’su Huobi Prime’daki Listelenmesine Bağlı Olarak Artıyor

26.03.2019
21
A+
A-
Huobi Token Fiyatı, Borsa’nın IEO’su Huobi Prime’daki Listelenmesine Bağlı Olarak Artıyor

Piyasadaki en popüler kripto para birimlerinden biri olan Huobi, yarın 26 Mart’ta ilk bağış toplama etkinliğini başlatacak. Huobi, kullanıcıların İlk Para Tekliflerine (ICO’lar) katılmalarını sağlamayı amaçlayan Huobi Prime adlı bir platform yarattı.

En büyük borsa olan Binance, yakın zamanda dünyadaki birçok yatırımcının dikkatini çeken Binance Launchpad projesini açıkladı. Diğer borsalar, Binance ile benzer bir yol izlemeye karar verdi.


Huobi Token Price Büyüyor

Huobi Global tarafından yüklenen son basın bülteninde, Huobi Prime üzerinden TOP Ağı’nı listeleyeceklerini bildirdiler. Platform, blockchain uygulamalarını araştırmayı ve blockchain ekosisteminin gelişimini teşvik etmek için endüstri kaynaklarını toplamayı amaçlıyor.

Binance Launchpad’in ana farklılıklarından biri de Huobi’nin kendi başına belirteç vermeyeceği gerçeğidir. Borsa, işlem için doğrudan Huobi Prime’ı listeleyecek. Aynı zamanda, şirket güvenlikle ilgili olmayan blockchain varlıklarını tedarik edecek ve halka açık ticaret için Huobi Token (HT) ‘a karşı listeleyecektir.

Platformda ayrıca “Fiyat Limiti” turu adı verilen yeni bir özellik tanıtılacak. Bununla beraber amaç dijital para biriminin fiyatlarındaki dalgalanmayı ve oynaklığı azaltmaktır. Jeton belirli bir fiyat aralığında işlem görecek ve kullanıcılar piyasa emirlerini yerine getirme olanağına sahip olacaklar.

Katılmak isteyen Huobi kullanıcılarının, işlem seansından önceki son 30 gün boyunca günlük ortalama 500 HT jetonu tutması gerekeceğini belirtmekte fayda var. TOP Network’ün bu yöntemle piyasaya sürülen ilk dijital varlık olması nedeniyle bu kural geçerli olmayacaktır.

Şimdi, TOP Network Huobi Prime kullanılarak başlatılan ilk proje olacak. Kullanıcılar 1.000 $ ‘dan fazla satın alamazlar. Yeni belirtecin fiyatının limit olarak 0.00177 $, 0.00213 $ ve 0.00255 $ ‘lık fiyatlara sahip olacağı üç fiyat sınırı olacaktır. Yeterli talep varsa, kullanıcılar ilk turda satın alma fonlarından kar edebilirler

kriptopara