Binance TravelByBit İşbirliği

04.10.2018
48
A+
A-
Binance TravelByBit İşbirliği

Asyanın ünlü borsa devi Binance, şirketin Brisbane havalimanında başlattığı kripto ödemeleri sistemini genişletmek için Avustralya’nın başlattığı TravelByBit ile bir anlaşma imzaladı. Asya şirketi, bunu başarmak için Avustralyalı başlangıçta yaklaşık 2.5 milyon dolar yatırım yapacak.


Binance, Avustralya’nın başlangıçtaki kripto ödemeleri projesine küresel çapta genişletmek için 2.5 milyon dolar yatırım yaptı.

TravelByBit, bu yılın Ocak ayında Brisbane havalimanı kripto projesini başlattı. Buradaki fikir, havalimanı kullanıcılarının döviz ile ilgili sorunları en aza indirmek için kripto paraödemelerini kullanma seçeneğine sahip olmalarıdır. Hatıra eşyalarından restoranlara ve ulaşım araçlarına kadar, Brisbane havalimanı kriptoların benimsenmesinde öncü olmuştur.

“Havaalanları ile başlayalım ve oradan gidelim. İhtiyacınız olduğunda, gerçek bir kullanım vakası, kripto para birimlerinin benimsenmesinin anahtarıdır. Chanpeng Zao Binance CEO’su, bu anlamda, yerel para birimine sahip olamayacağınız yabancı bir ülkeye iniş yaptıktan hemen sonra, kripto paralarınızı kullanabileceğinizden daha iyi bir seçenek yoktur.

kriptopara