Poloniex Silenecek Coinler

04.10.2018
64
A+
A-
Poloniex Silenecek Coinler

Geçtiğimiz aylarda özellikle de el değiştirdikten sonra Poloniexte hem yeni coinler ekleniyor,hemde eski bir çok coin listeden çıkarılıyor.

3 Ekimde Şirket yaptığı duyuru ile 3 kripto paranın AMP,EXP,GNO listeden kaldıracağını açıkladı.Bununla alakalı yatırımcıların endişelenmemesini 9 Kasım’a kadar kripto paralarını cüzdanlarına çekebileceklerini aktardılar.Fakat silinme haberinden sonra 3 coin de ciddi şekilde düşüş yaşadılar.

Etkilenen projelerden biri olan önlem ile karşı karşıya kalan Expanse, Poloniex’ten marj ticaretinin kripto paralarını “ani” ortadan kaldırmasının bir açıklaması için Twitter’da sordu. Kripto Para Expanse (EXP) kripto jetonunun Poloniex kripto değişiminde neredeyse üç yıldır işlem gördüklerine işaret ettiler.

Poloniex, yeni politikaları çerçevesinde, “müşterileri sektöre yön veren ve varlıkların müşterilerin hak ettiği yüksek standartları karşıladığından emin olmak için en yenilikçi projelere sahip olma misyonumuzun bir parçası olarak” dışlamaların uygulanacağının altını çizdi.

kriptopara