Binance’den Canlı Destek Binance AMA

19.02.2019
79
A+
A-
Binance’den Canlı Destek Binance AMA

En büyük şifreleme borsalarından biri olan Binance, topluluğun sorusunu yanıtlaması beklenen bir LiveStream için planlandı. Binance Lab’den üç kişi, yani Christy Hyungwon Choi, Yele Bademosi ve Teck, Twitter’ın Periscope’unda canlı yayınlanan AMA oturumunda olacaktı.

Yele Bademosi, Binance Labs’ın yöneticisi ve MicroTraction’in kurucusu olan Teck, Binance Labs’ın ortağı, Choi firmada başka bir yönetici.

AMA ile ilişkili kişilerin önemini göz önünde bulundurarak, Binance’in teknik destekleri konusunda daha dikkatli olmaları beklenebilir, ancak durum böyle değildi. Akış, seansta 10 dakikadan daha kısa bir sürede aniden durdu. Akış şu anda etkinlik sırasında 300’den fazla kişi tarafından canlı olarak izleniyor.

Her ne kadar Binance, bir çok insanın seslerini aksaklıklara karşı yükseltebilmesinden önce, sorunu hızlı bir şekilde yanıtlamak ve düzeltmek için hızlı olmasına rağmen. Daha önce diğer AMA’larda da benzer olaylar yaşandığında, sansür için bir komplo hakkında kitlesel bir çığlık vardı.

kriptopara