ETH Analiz 19 Şubat

19.02.2019
15
A+
A-
ETH Analiz 19 Şubat

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 100 $, 90 $, 80 $

Dün, 18 Şubat, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Kripto’nun fiyatı bir dizi daha yüksek ve daha düşük en düşük seviyeyi yapıyor. Dün boğa 140 $ direnç seviyesini kırdı, çünkü kripto önceki 160 $ fiyat seviyesini yükseltti. Fiyat şu an 150 $ fiyat seviyesine yaklaştığında mevcut yükseliş eğilimi devam ediyor.

Eğilim çizgisinin kesilmesi ve bunun karşısındaki şamdanın kapatılması durumunda yükseliş eğiliminin sonlandırıldığı söylenir. Tüccarlar, yükseliş eğilimi beklentisiyle 120 $ fiyat seviyesinin üzerinde uzun bir işlem başlatmalıydı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde. Bu da fiyatın yükselebileceğini gösteriyor.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yükseliş eğiliminde. ETH fiyatı, bir dizi daha yüksek ve daha düşük düşük fiyatlara ulaştığından, yumuşak bir artış eğilimindedir. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA kuzeye doğru yöneldi. Aşağılık bir şamdan, son zamanların en yükseğinden geri çekiliyor ve 12 günlük EMA’da destek buldu.

Ancak, bir diğer yükseliş şamdan 12 günlük EMA’nın desteğiyle bir yükseliş hareketi başlattı. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyali, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. Ayrıca, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükselebileceğini belirten EMA’ların üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.