BiPS

19.03.2019
23
A+
A-
BiPS

Açık ve Daha Adil Bir Mali Sistem Kurmak

Kanıtlanmış Peer to Peer teknolojisini blockchain üzerine genişleten ilk Birleşik Krallık’taki ekibimiz. 2008’deki mali krizden bu yana, dünyadaki bankalara, finansal kurumlara ve hükümetlere duyulan güven her zaman düşüktür ve bozulmaya hazırdır. blockchain ve BiPS Token sahipleri, Dağıtılmış Defter Teknolojisini (DLT) kullanarak güvenilir bir ağ oluşturarak bu küresel evrimi basit ve güvenli bir şekilde etkileyebilir. BiPS Token’de temel bir değer yaratarak kripto dünyasına güven getirmeyi amaçlıyoruz. Belirteç bir ödeme veya takas olarak kullanıldığında, ticaret yalnızca halka açık blok zinciri defterinde yapılacak, ancak ağın mülk ve / veya diğer varlıklar yoluyla temel kaynakları ve gerçek dünyadaki değerli mağazaları olacak.

BiPS Hakkında

BiPS Token, yeni bir kripto para birimidir; canlı olduğu zaman, Mülkiyet ve Varlıklar tarafından desteklenir , Varlık Belirteci olarak Token türüne atıfta bulunur. Varlık Jetonu ve platform halka açıldığında, BiPS Jetonu sahipleri için istikrar ve değer yaratmak amacıyla BiPS Jetonları düzenli olarak satılacaktır. Arkasında çok az şey bulunan diğer kripto para birimlerinin aksine, BiPS ağında birlikte dört unsurla desteklenmiş olarak istikrar ve likidite yaratan nakit, mülk ve teminatlı borçlanma araçları bulunacaktır: Güvenlik (Kanıtlanmış düzenlenmiş platform); Güven (Ekibimiz); Düzenleme (FCA tarafından yetkilendirilmiştir); Gizlilik (Akıllı sözleşmeler yoluyla Blockchain anonimliği).

BiPS Token bir kripto para . Kriptolu bir madalyonun, yalnızca zaman ve işlem anında, yani Bitcoin gibi bir ödeme veya takas şekli olduğu kastedilmiştir.

BiPS Token’de temel değer yaratarak kripto dünyasına güven getirmeyi amaçlıyoruz. Jeton bir ödeme veya takas olarak kullanıldığında, ticaret yalnızca halka açık blok zinciri defterinde yapılacak, aynı zamanda ağın altında yatan kaynaklar ve mülk ve diğer varlıklar gibi gerçek değerdeki gerçek mağazalar olacaktır.

Dünya nüfusunun% 85’inin finansal güvenlik ve özgürlüğe en az erişimi vardır. Merkezi olmayan blockchain ve BiPS Token ile bu da değişmek üzere.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.