Dünyanın İlk Öncü Oyunu Item Crypto Hardware Cold Wallet D’CENT Şimdi Kullanılabilir

19.03.2019
63
A+
A-
Dünyanın İlk Öncü Oyunu Item Crypto Hardware Cold Wallet D’CENT Şimdi Kullanılabilir

Önde gelen bir Crypto Cold Wallet Donanım Şirketi olan D’CENT, ERC – 721 (NFT) belirteçleri için tasarlanan ilk depolama mekanizmasını piyasaya sundu. Oyunun eşyalarını saklama kıyafeti, bu yıl bu yılın sonuna kadar halka açık olacak.

Ayrıca, LoTrust’un kuruluşu olan D’CENT – bu kurgunun ardındaki şirketin NFT’ye (Fungble Olmayan Token) destek verdiği bilinmekte. Başka bir deyişle, NFT temel olarak, benzersiz değerlerini koruyabilen benzersiz ürünlerin ticareti için faydalı olduğu kanıtlanmış, ayırt edilebilir ve tanınabilir bir unsurla bir belirteçtir.

Bunun en güzel örneklerinden biri, ERC-721 standardının temeli üzerine inşa edilmiş popüler bir tokenize oyun öğesi olması için kendisine isim yapan Cryptokitties. D’CENT, ERC-721 standardının işaretini taşıyan ve daha sonra cüzdanda saklanabilen tokenize oyun öğeleriyle uyumludur.

Bu fiziksel kart cüzdanının piyasaya sürülmesinden önce D’CENT şirketi, yaklaşmakta olan blockchain projeleri için geliştirme desteği sağlamak anlamına gelen kapsamlı bir GIVEAWAY ürün aktivasyonu gerçekleştirdi. Oyun uygulamaları ve blockchain tabanlı kıyafetler doğrultusunda ürün / hizmet alan tüm şirketler, 20 şanslı kazananın 50’den fazla kripto kartı cüzdanı ile birlikte yürüdüğünü görecekleri bu aktivasyona başvurabilirler.

kriptopara