Bitcoin Analiz 8 Şubat

08.02.2019
50
A+
A-
Bitcoin Analiz 8 Şubat

BTC / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 6.800, 6.900, 7.000
    Destek seviyeleri: 3.400 $, 3.300 $, 3 $ 200

Dün 7 Şubat, Bitcoin fiyatı düşüş eğilim bölgesinde idi. Son 48 saat içinde, piyasa sessiz kaldı ve fiyat hareketi görünmüyor. Trend çizgisi aracı test edilmedi ve düşüş eğilimi devam ediyor. Bir fiyat hareketi olması dışında, bir tüccar herhangi bir işlem başlatamaz.

Bitcoin fiyatı hala 3.400 $ fiyat seviyesinin üzerinde dalgalanıyor. Bugün, Doji ve eğirme üstleri gibi daha küçük gövdeli şamdanlar oluşuyor. Bu şamdanlar, alıcıların ve satıcıların kararlarını 3.400 $ fiyat seviyesinde açıklamaktadır. Aralık hareketinden sonra fiyat trend çizgisini test edip geri çekilirse düşüş eğiliminin devam ettiği söylenir.

Öte yandan, fiyat trend çizgisini kırarsa ve aşağıdaki mum trend çizgisinin tersine kapanırsa; sonra eğilim sona erer. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. BTC fiyatı, 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altındadır; bu, fiyatın düşebileceğini gösterir.


1 saatlik grafikte BTC fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer alıyor. Dün, ayılar EMA’ları kırdı ve fiyatı 3.445.90 $ ‘a düştü. Bundan sonra, BTC fiyatı 3.400 $ fiyat seviyesinin üzerinde bir aralıkla hareket etmeye başladı. Kripto’nun fiyatı, 26 günlük MA olan 12 günlük EMA’yı düşürdü ve yükseliş eğilimi bölgesine ulaştı.


Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara