Bitcoin Cash BCH Analiz 20 Haziran

20.06.2020
32
A+
A-
Bitcoin Cash BCH Analiz 20 Haziran

935/5000Bitcoin Cash, kripto para piyasasının çoğu gibi, son altı hafta boyunca fiyat hareketleri açısından durgunlaştı, çünkü 230 ila 240 dolar arasındaki sıkı aralığa yapıştı.

Nispi sakin dönem, Coronavirus pandemisi ve müteakip ekonomik serpinti tarafından teşvik edilen çalkantılı birkaç ay sonra gelir.

Bitcoin Cash, bir sonraki ay yaklaşık% 100 oranında toparlanmadan önce Mart ayında krizin zirvesinde 145 dolara kadar düştü.

Bununla birlikte, 285 $ ‘a yükselen Bitcoin Cash, hem satış tarafında hem de alım tarafında belirgin bir ilgi eksikliği ile 240 dolar civarında konsolide oluyor.

Kısa vadeli bir bakış açısından, 221 $ ‘a hafif düşüşler ve 266 $’ a yükselmiştir, ancak günlük 200 hareketli ortalama yukarı yönlü bir direnç noktası olmaya devam etmektedir.

Bitcoin Cash, genel olarak kripto para piyasasını takip ediyor gibi görünüyor ve XRP ve Litecoin gibi bir dizi altcoin, her ikisi de 200MA’nın altında mücadele ediyor.

Bu seviyenin üzerinde günlük veya haftalık bir mum yükseliş eğilimini teyit eder ve 282 $ ‘lık bir teste zemin hazırlar ve yukarı yönlü bir fiyat hedefi de 327 $ olarak ortaya çıkar.

Yaklaşan fiyat hareketinin çoğu, ABD borsa ile ilişkili gibi görünen Bitcoin’e de bağlı olacak.

Küresel ekonomilerden gelen ekonomik canlanma, borsa endekslerini yeni tüm zamanların en yüksek seviyelerine çekme potansiyeline sahiptir ve bu durumda Bitcoin muhtemelen altcoinleri uyandırmayı izleyecektir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara