VeChain VET Analiz 4 Temmuz

04.07.2020
55
A+
A-
VeChain VET Analiz 4 Temmuz

VeChain, Verge’den sonra son zamanlarda fiyat artışından dolayı çok fazla sosyal medya hızına sahip olan dijital varlıklardan biri oldu. Dahası, VeChain, Ethereum ile birçok kez karşılaştırılmıştır ve geliştiricinin büyümesi açısından birincisi şu anda lider dApp platformu olduğu için Ethereum’u ele geçirdiğine inanılmaktadır.

Buna ek olarak, VeChain artık “kurumsal blok zinciri” olarak biliniyor ve ürün yakında DeFi – Merkezi Olmayan Finans olan kripto pazarının en gelişen şubesine yol açacak.

Bununla birlikte, VeChain’in sosyal medya görünümü, bu altcoin sezonunda yükseliş geçişleri yapan ve taze zirvelere ulaşan pek çok altcoin ile birlikte pazarda bir avantaj elde etti. MEÖ belirteci sosyal katılımını artırmıştır ve şimdi% 123.8 artmıştır. Sosyal medyadaki artış, zaman içinde tokenin daha fazla benimsenmesine yol açtı.

Yarım saatlik grafikte VeChain, ABD Doları karşısında aptalca bir ivme kazandı ve devam eden ayın başlangıcından bu yana bugünkü açılış saatlerinde en son yükselişe kadar% 17’nin üzerinde bir kazanım kazandı. MEÖ 3 haftalık direnci geri kazanmıştır ve yarım saatlik grafikte madeni para, sırasıyla 0.00966 $ ve 0.0090 $ ‘da 50 günlük ve 200 günlük MA’dan tam destek almaktadır.

Ancak gün içi geri çekilme, madalyonun şu anda 0,00999 $ ‘dan işlem görmesi nedeniyle MACD grafiğinde düşüşe neden oldu. VeChain RSI 57.41 yalan söylüyor ve son zamanlarda yükselen gün içi fiyat hareketi nedeniyle aşırı alım bölgesine yöneldi. Dikkat edilmesi gereken en büyük destek ve direnç gün içi grafikte 0,0095 dolar ve 0,0104 dolar.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara