Samsung, Uppsala Güvenliği ile İşbirliği Yapıyor

04.07.2020
27
A+
A-
Samsung, Uppsala Güvenliği ile İşbirliği Yapıyor

Uzun süren ve yaygın kilitlenmeler neredeyse herkesi dijitalleşmeye zorladı ve bu büyük ölçüde elektronik tabanlı hizmetler sunan işletmeler için bir nimet gibi görünüyor. Teknoloji meraklısı kitleler artık Samsung Blockchain Cüzdan ile maksimum güvenlik hissi ile dijital işlemlerin tadını çıkarabilirler.

Yıl büyük ölçüde tüm üzücü haberlerle ilgili olsa da, bu Samsung kullanıcıları arasında biraz neşeli bir hava tetikleyebilir. Özellikle, dünyanın en üst düzey elektronik şirketlerinden biri olan Samsung, girişimini blockchain cüzdan alanına doğru pekiştiriyor ve blockchain alanı ve elektronik devi için bir kilometre taşından başka bir şey değil.

Samsung, kullanıcı tabanının güvenliğinin güvencesine inanan bir firmadır. Teknoloji devi son zamanlarda Uppsala Security ile el ele verdi. Bu büyük adım, Samsung’un müşterilerinin güvenliği ve emniyeti konusundaki tutumunu pekiştirecek. Son zamanlarda, Uppsala Güvenlik Twitter’da da aynı şeyi duyurdu.

Güvenlik bölgesi söz konusu olduğunda Uppsala Security önde gelen bir isimdir. Samsung Electronics ile bir ‘Ticari Hizmet Ortaklığı’ sözleşmesi imzaladı. Uppsala Security, hack ve hırsızlık girişimleriyle mücadele etmek için kullandığı şu anda 50 Milyondan fazla birikmiş kripto para birimi güvenlik göstergesine sahip. Ayrıca, 100’den fazla kripto dolandırıcılığı / hack vakaları ile uğraştı. Uppsala Security, hem son kullanıcılara hem de şirketlere en yüksek verimlilikle hizmet vermektedir. Uppsala verimliliği kanıtlayan ‘Dijital Varlık İzleme Servisleri’ni kullanıyor.

Merkezi Singapur’da olan Uppsala Security, Güney Kore’nin Seul kentinde ve Japonya’nın Tokyo kentinde şubeler işletiyor. Uppsala, bir izleme raporu kullanarak olayları hacklemek için avlananlara yardımcı olur. Bazı durumlarda, kolluk kuvvetlerine yasal delil olarak atıfta bulunulabilecek adli belgelere de yardımcı olur.

Samsung’un Blockchain Cüzdanı söz konusu olduğunda, bir aldatmaca veya saldırı meydana gelirse Uppsala tüketiciye dijital varlıkların kaybına neden olacak. Burada, bir kullanıcının Global Crypto Olay Yanıt Merkezi (CIRC) tarafından alınacak aldatmaca bildirmek gerekir. Burada Uppsala, saldırı / hırsızlık olayı hakkında analiz edilmiş bir rapor sunarak resme girecek. Bu, kolluk kuvvetlerinin kanıtı olarak görülebilir.

kriptopara