Bitcoin Cash Blockchain Tabanlı Basit Muhasebe Protokolü BCH Ekosistemini Keşfetmeye Başladı

29.03.2019
55
A+
A-
Bitcoin Cash Blockchain Tabanlı Basit Muhasebe Protokolü BCH Ekosistemini Keşfetmeye Başladı

Basit defter Protokolü (”SLP”), kullanıcıların BCH zincirinde geliştirilen SLP belirteçlerine bakmalarını sağlayan bir araçtır. Bu tür bir teknoloji ile kullanıcılar belirli bir süre boyunca para yaratma ve jeton hareketlerini analiz edebilirler.

SLP’NİN 2018’deki lansmanından bu yana ve o zamandan beri bch destekçileri tarafından çeşitli belirteçler geliştirildi. Ayrıca, belirtecin bilgilerinin op_return adlı bir çıktıda depolanması nedeniyle bir işlem içindeki bir harekete benzetilebilen SLP belirteci de vardır. Çıktı, BCH’NİN çok küçük bir fraksiyonuna bağlanır.

İlginçtir ki, bu önemli ölçüde artmıştır SLP jetonu üretimi için yoğun bir ay olmuştur. Blockpaty ve Craft Cash’in geliştiricisi, kullanıcılara ağda meydana gelen belirteç gelişimine bir göz atmak için SLP Explorer’ı da başlattı. Platform ile, kullanıcılar blockchain üzerinde geliştirilen belirteçleri inceleyebilirsiniz.

Bugün, Simpleledger.info -SLP belirteçleri için açık kaynak explorer.”

Diğer blockchain kaşiflerine benzer şekilde, Kullanıcılar arama penceresindeki işlem kimliğini girebilir ve belirteç adı veya senedi gibi özelliklere göre belirteç arar. Sayfa daha sonra eşleşebilecek belirteç hareketlerini sunacaktır.

Token explorer aracı, her ikisi de Bch ağına çatallı olan Fountainhead nakit projeleri, Bitsocket ve Bitdb de geçerlidir. Bu, uygulamaların belirteç ekonomisinin daha belirgin bir özelliği haline geldiğini gösteren başka bir şey. Tokendb ekibi ayrıca beta testinde bulunan ve SLP tabanlı paralar için özel olarak tasarlanmış bir iOS mobil cüzdanının önizlemesini sundu. Geliştirme ekibinin bir üyesine göre,

Kripto Haber