Migranet İco

29.03.2019
23
A+
A-
Migranet İco

Migranet Nedir?

Migranet Blockchain tarafından desteklenen küresel bir göç platformudur. Yerinde AI ile platform, kullanıcıların uygunluğunu değerlendirecek ve onlara ücretsiz öneriler sunacaktır. Bu, tek bir güvenli blockchain ekosistemi altında güncellenmiş yönetmeliklere, uygulama ön koşullarına ve doğrulanmış göçmenlik profesyonellerine erişime yol açar. Önemlisi, tüm bunlar geleneksel ücretlerden %90 daha az olur.

Platform göçün bozulduğuna inanıyor ve bu nedenle bunu düzeltmek için burada. Migranet’in arkasındaki ekip, herkesin dünyanın hangi bölümünü tam özgürlük, güvenlik ve haysiyet ile ev aramak için seçme hakkına sahip olduğuna inanıyor. Bununla birlikte, her yıl milyonlarca göçmen ve mülteci, bürokrasi bürokrasisi, hileli uygulamalar ve haksız ücretler nedeniyle daha iyi bir yaşam için hırslarını teslim ediyor. Migranet aşağıdaki sunarak bu sorunları çözmek istiyor:

Ücretsiz değerlendirme: platform sertifikalı hukuk uzmanlarından oluşan ekibinden profesyonel bir görüş sunuyor. Bu hizmet %100 ücretsizdir.

Yüksek güvenlik: tüm göç ajanları, belgeler ve biyometrik kimlikler blok zincirinde doğrulanır ve sabitlenir.

90 % daha az ücret: platform, daimi ikamet için 500 dolar, geçici ikamet için 150 dolar ve mülteciler için STK dostu fiyatlandırma ücretlendiriyor.

Migranet Sorunları Çözmek İstiyor

Yerleşmek ve ev aramak için doğru yeri bulmanın yanı sıra, göçmenler rutin dolandırıcılığı muzdarip, mali engeller, ve bürokrasi tercih ettikleri yere yerleşmek önce. Bu sektörde tespit edilen sorunlardan bazıları şunlardır:

Doğru ülke: birçok göçmen eğitim, beceri, tercih ve ihtiyaçları için en uygun almak için başarısız. Bazı durumlarda, hareketli aileler genellikle bir mücadeledir.

Yasaklayıcı ücretler: dürüst göç yetkilileri genellikle tekrarlanan ücretlere yol açan backlogged sistemlerle binlerce paraya mal oluyor.

Ödeme sistemleri: göçmenler genellikle kullanılamaz kredi kartları, yüksek döviz kurları, para transferi gecikmeler, hem de yüksek bankacılık oranları muzdarip.

Migranet Çözümleri

Migranet platformu, geleneksel maliyetin bir kısmında şeffaflık, doğruluk ve hesap verebilirlik sağlar. AI değerlendirmesi ile algoritmalar kimlik bilgilerini ve rütbeleri doğrulayabilir ve göç için ev sahibi ülkeleri önerebilir. Ayrıca, platform, göçmenlere dolandırıcılık, malpraktis veya yanlış beyanlardan koruma sağlayan yerleşik Akıllı sözleşmelerle blockchain’i kucaklıyor.

Biyometrik kimlik varlığı mültecilerin güvenliğini sağlar ve orijinal kimliğini özel tutar. Biyometrik kimlik, yasal ad, doğum tarihi veya menşe ülkesi gibi kişisel bilgilerini içermeyecektir. Bunlar sadece şifreli bir karma olarak görünebilir. Son olarak, mig token, Migranet platformundaki kriptografik yardımcı program belirtecidir.

Migranet, kullanıcılara tek bir yerde bilmek istedikleri her şeyi sağlayan bir güven cüzdanı ile birlikte gelir.

Göç göçü için Migranet AI destekli Blockchain Nasıl Çalışır

Migranet göçmenlere, öğrencilere ve mültecilere hizmet eden STK’lara hizmet etmek için var. Nasıl çalıştığını adımları şunlardır:

Adım 1: Kayıt

İlk aşamada, adaylar mesleki tarih, menşe ülkesi, konuşulan diller, eğitim ve diğerleri de dahil olmak üzere bilgilerini girerler.

Adım 2: Seçin

Bu aşamada, AI algoritmaları, göçmenlerin niyetine dayalı olarak potansiyel göç için mevcut en uygun görüşleri sunar-bu eğitim, iş, seyahat veya daimi ikamet olabilir. Göçmenler, hak kazandıklarında hedef ülkelerini manuel olarak seçebilirler.

Adım 3: Uygula

Göçmen belirli bir ülkeyi seçtikten sonra, istenen statüye başvurmaya hazırdır. Ücret MİG cüzdanından transfer edilir. Migranet son olarak başvuruyu işler ve başvuru sürecini sonuçlandırmak için hedef ülkedeki uygun taraflarla çalışır

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.