ETH Analiz 29 Mart

29.03.2019
19
A+
A-
ETH Analiz 29 Mart

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 140 $, 130 $, 120 $

Dün, 28 Mart’ta, Ethereum’un fiyatı yükseliş eğilimindeydi. Dün, 140 $ direnç seviyesini test ettikten sonra boğalara direnç gösterildi ve fiyat 12 günlük EMA desteğine düştü. Bugün, kripto fiyatı, direnç seviyesinde yeni bir girişimde bulunmak için yükseliş eğilimine devam etti. Yükseliş karşısında, boğalar direnç seviyesini kırarsa, kripto’nun fiyatı 150 $ veya 170 $ fiyat seviyelerinin üstüne çıkacak.

Aşağı yönde, eğer boğalar direnç seviyesini kıramazlarsa, fiyat EMA’ların desteğine düşecektir. Ancak, eğer EMA’ların altına düşerse, fiyat 135 $ ‘a düşecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. ETH fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı yükseliş eğiliminde. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın üzerinde yükseliyor ve bu fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteriyor. 27 Mart’ta, boğalara direnildi ve fiyat EMA’ların altına düştü, ancak boğalar EMA’ların üzerine çekildi.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara