Bitcoin Madencilik Üreticisi Bitmain, AsicBoost Yazılım Güncellemesini Açıkladı

23.10.2018
93
A+
A-
Bitcoin Madencilik Üreticisi Bitmain, AsicBoost Yazılım Güncellemesini Açıkladı

Bitmain’in yeni gelişimi, madencilerini Bitcoin madencilik endüstrisinin ön saflarında tutmayı amaçlıyor. “Bitmain, piyasadaki en verimli ve etkili madenciler için endüstri standardını yaratmaya kendini adamıştır. Bitmain test ağında AsicBoost’u test ettikten sonra, işlevselliğin madencilik verimliliğini geliştirdiğini gördük,  açıklamasını yapan yönetim ekibi şu konuya dikkat çekmek gerektiğini belirtti,

Yeni işlevlerinin iki ana amacı vardır. Birincisi, madenciliğin gelecek yıllarda etkili olmasını sağlamaktır. Yani, Bitcoin madenciliği giderek zorlaşıyor ve 21 milyon Bitcoin’de kapanacak.

Sonuç olarak, madencilik donanımı hızla modası geçmiş veya verimsiz hale gelir. Bitmain, bu gelişmenin müşterilerinin madencilik topluluğunun ön saflarında kalmasına izin vereceğine inanıyor.

Daha sonra, daha güçlü bir Bitcoin ağının oluşturulmasına yardımcı olmayı umuyorlar. Bitmain, AsicBoost’un maliyeti azaltma ve ağın karmaşasını artırma potansiyeline sahip olduğunu belirterek, Bitcoin ağını “her zamankinden daha güçlü” hale getiriyor.

kriptopara