1$ In Altında Alınacak En İyi Kripto Para XRP

20.10.2018
94
A+
A-
1$ In Altında Alınacak En İyi Kripto Para XRP

Weiss Ratings’in yakın tarihli bir Twitter anketi, kullanıcıların 1 $ ‘ın altında satın almak için en iyi kriptopara olarak gördükleri coinleri oylamalarını istedi. Ankete, firmanın Twitter takipçilerinin yaklaşık yarısını oluşturan toplam 5.276 kişi katıldı.

XRP, XLM, ADA ve IOTA, XRP, oyların% 64’ü ile en yüksek ödülü aldı. ADA % 25 ile ikinci sırada, IOTA ise% 3 ile son buldu.

Weiss, Amerika’nın kripto para birimleri, ETF’ler ve hisse senetleri gibi varlıkların “bağımsız, tarafsız, güvenilir derecelendirmeleri” sağlayıcısı olarak kendini tanımlıyor.

XRP üzerinde Bullish?

Orijinal Twitter gönderisindeki bazı yorumcular XRP’nin kazanacağı açıktı. Diğerleri o kadar emin değildiler. Bir kişi XRP’nin “spekülasyon” üzerine temellendirildiğini söylerken,Bir çoğu Ada coinin daha etkili olduğundan bahsetti.

Ayrıca, Cardano’nun tercih ettiği bir seçim olduğunu söylerken, bir diğeri de bu anketin temel fikrine tamamen meydan okudu. Fiyatın “buradan izlenecek bir parametre olmadığını söylediler.

Kuruluşun son birkaç ay içinde XRP ve diğer kripto para birimleriyle ilgili çeşitli faktörleri tartıştığı birkaç örneği oldu.

Ağustos ayı başlarında şirket, “XRP, borsalar arasında para transfer etmek için en hızlı dijital varlık” diye düşündüklerini söyledi. Birkaç hafta önce, kuruluş, insanların “fonları taşımak için en iyi olduğunu düşündükleri kripto-para birimini seçmelerini isteyen başka bir anket yaptı. borsalar arasında. ”

7,598 oydan% 78’i XRP olarak kabul edildi, ancak çoğu kişi anketi “Ripple’in XRP’si” olduğu için eleştirdi. Yorumlardaki pek çok kişi ifadelerin doğru olmadığını gösterdi. Weiss Rating’in bu yılın başlarında da, NEO, cardano ve EOS gibi üst alt kodların güçlü performanslarını öven, yatırımcıları tehdit eden kripto-para birimi dolandırıcılığına dikkat çeken bir rapor yayınlandı.

Bir çok kişi weiss’in özellikle xrp ile ilgili sürekli anket yapıp ve ripple bu kadar ön planda olmasının acaba anlaşmalı mı yapılıyor sorularına akıllarına getiriyor.

kriptopara