Bitcoin SV BSV Analiz 29 Temmuz

29.08.2020
26
A+
A-
Bitcoin SV BSV Analiz 29 Temmuz

Bitcoin SV, piyasadaki en iyi 10 kriptodan biridir ve Bitcoin Cash’in dolaylı olarak çatallanması olan bir Bitcoin hard fork’u olan bir gerçek, BTC ve BCH’nin momentumuna çok benzer. Bitcoin 12 bin doların ve hatta 11,5 bin doların altında işlem yapmaya ve konsolide etmeye devam ederken, Bitcoin Cash ve Bitcoin SV anlık direnişlerin üzerine çıkamıyor.

Dahası, birincil kripto para biriminin orijinal tasarımının Bitcoin SV’nin yükseltmesi ve Genesis adında bir hard fork ile geri döndüğü yılın başındaydı. BSV’nin bu hard fork’u, Bitcoin protokolünü, başlangıçta 2009’da on yıl içinde piyasaya sürüldüğü kadar yakın geri veriyor.

BSV’nin bu yükseltme ile ilgili fiyat dinamikleri, yılın başlangıcında, 85 $ ‘ın altına düştüğü Mart ayındaki büyük piyasa çöküşüne kadar oldukça umut vericiydi. Ancak cari fiyat ABD doları karşısında 5 ayda 83 dolardan 186 dolara (cari piyasa fiyatı)% 120’nin üzerinde güçlendi.

Bitcoin SV,% 38.20 Fib seviyesinin altında düşüş eğilimi gösteriyor ve yukarıdaki grafikte alt Bollinger Bandını aşıyor. YTD’yi 85 $ ‘ın altına düşürdükten sonra, BSV / USD’nin% 38.20 Fib seviyesinin 200 $’ ın biraz üzerine çıktığı görüldü. YTD’nin düşük seviyesinden güçlendikten sonra Bitcoin SV, 149 $ ‘a kadar düşük destekleri% 61.80 Fib Retracement seviyesinde test etti.

Bununla birlikte, son üç hafta içinde 258 $ ‘ın üzerinde tam bir ret, Bitcoin SV, 200 $ ve 190 $’ ın altına düştükten sonra MA50 ve MA200’den desteğini kaybetti.

Bu bağlamda, Bitcoin SV, sinyal çizgisi MACD çizgisinin üzerinden geçerken MACD grafiğinde düşüş eğilimi gösteriyor ve benzer şekilde, RSI desteğe doğru yaklaşırken şu anda 39.24 seviyesinde bulunuyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara