Neo ve Rosetta Ortaklığı

29.08.2020
61
A+
A-
Neo ve Rosetta Ortaklığı

Açık kaynaklı halka açık blockchain platformu Neo Smart Economy Cuma günü Coinbase destekli açık kaynaklı proje Rosetta ile entegre olduğunu duyurdu. Resmi tweet’te Neo, ikilinin yeni nesil interneti oluşturmak için protokol entegrasyon süreçlerini iyileştirmek için birlikte çalışacağını belirtti.

Neo, gelecek için ademi merkeziyetçi bir ekonomi oluşturmaya odaklanıyor ve bu, genellikle Web3 olarak adlandırılan yeni nesil İnternet etrafında inşa edilmesi bekleniyor. Topluluk katılımıyla hareket eden Neo, akıllı sözleşmeler kullanarak varlıkların otomasyonu ve dijitalleştirilmesi için blok zinciri ve dijital kimlik teknolojileri uygular. Yeni nesil İnternet, 2020’nin sonunda devreye girmesi beklenen yeni bir akıllı sözleşme sistemi ve özellik yüklü altyapı olan Neo3’ün büyümesinde ve genişlemesinde de önemli bir rol oynayacak.

Medium ile ilgili resmi duyurusunda Neo, blockchain entegrasyonunun yürütülmesinin karmaşık ve zaman alıcı bir görev olduğunu, ilgili blok zinciri ağlarının yönlerini dikkatlice analiz etmeyi ve geliştiricilerle kapsamlı iletişimi gerektirdiğini söyledi. Dahası, entegrasyon, sürekli modifikasyonlar ve kapsamlı testler gerektirir, bu da daha uzun yayın sürelerine neden olur. Rosetta ile entegrasyon, Neo ağının tüm bu zorlukların üstesinden gelmesine ve daha iyi entegrasyon sağlamasına yardımcı olacaktır

kriptopara