Ontology ONT Analiz 29 Temmuz

29.08.2020
63
A+
A-
Ontology ONT Analiz 29 Temmuz

Ontology, Mart ayındaki büyük piyasa çöküşünün ardından sürekli güçlenerek 6 aylık direnci kırdıktan sonra şu anda 0.857 $ seviyesinde işlem görüyor. ONT, sersemletici altcoinlerden biri oldu ve fiyatın 1.09 $ ‘a kadar yükseldiği 1 $’ ın üzerine çıktığı yılın başında bir kazanç sağladı.

Öte yandan, Ontology birçok stratejik ortaklığı cezbetti, ancak henüz 2020’nin başında sergilediği fiyatı 1 doların üzerine çıkaramadı. Üstelik, Pandemik nedeniyle büyük satış sırasında 0.290 dolar kadar düşük desteği test ettikten sonra ONT / USD , şimdi 5 ayda% 190’ın üzerinde artış gösterdi.

Ontology, küresel kripto pazarının ilk 50’si arasında en iyi performans gösteren altcoinlerden biri oldu ve devam eden ayın ilk haftasından bu yana kayda değer bir yükseliş trendi çiziyor. Bununla birlikte, ayın kapanışına doğru ilerlerken, ONT / USD 1 doların altındaki acil desteği test ettiği için düşüş eğilimi gösteriyor. Dahası, ONT’nin kısa bir süre için 1.0 $ ‘ın üzerine çıktığı ve hatta üst Bollinger Bandını bile aştığı önceki hafta oldu.

ONT coin, 5 saatlik grafikte dolar karşısında volatil bir ivmeyle gün içi düşüş eğilimi çiziyor. Daha yüksek bir desen çizildiğinde, para birimi sadece ayın başında 0,61 $ ‘a kadar düşük bir desteği test etti ve mevcut işlem fiyatına göre, ana destek 0,80 $ ve 0,75 $’ dır.

Ontology, ABD doları karşısında 5 saatlik bir grafikte MA50’den desteğini kaybetti, ancak 0,80 dolar civarında alt bandı aşmaktan uzak. Bununla birlikte, ONT fiyatı son 24 saatte 0,81 dolardan 0,915 dolara yükseldiğinden, gün içi hareket ılımlı bir şekilde ümit verici oldu, ancak oynaklık nedeniyle şu anda 0,90 doların altında.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara