BitcoinSv (BSV) Analiz 4 Ocak

04.02.2019
28
A+
A-
BitcoinSv (BSV) Analiz 4 Ocak

BSV / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

Tedarik bölgeleri: 150 dolar, 200 dolar, 250 dolar
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadede görünümüne bağlı pazarda kalmaya devam ediyor. Boğalar ve ayılar haftasonu boyunca eşit aktiviteler yaptı. Yükseliş marubozu arz bölgesinde 65.40 $ ‘a yükselen fiyat hareketinden sorumluydu. Aşağı yönlü demiryolu ayıları iade etti ve BSVUSD dün oturumun sonundan önce talep bölgesinde 62,72 $ ‘a düştü.

Bugünün 4 saatlik açılış mumu 62.81 $ ‘lık yükseliş ve kripto para birimi şu an 63.36 $’ da yükselişe geçti. Stokastik osilatör sinyali% 23 olarak işaret ediyor. Bunlar, orta vadede kripto para biriminin fiyatındaki yukarı yönlü momentumu göstermektedir.

BSVUSD, üst arz alanında 68.00 $ ile aralığın düşük talep alanında 61.03 $ arasında konsolidasyon ve işlem görüyor. Yatırımcıların, bir pozisyon alınmadan önce, üst arz bölgesinde bir kırılma veya alt bölgede bir kırılma için tekrar test yapmaları beklenir.

Kripto para birimi, kısa vadeli görünümündeki yükseliş eğilimindedir. Kilit talep alanı, 30 Ocak’tan bu yana 62.25 dolar civarında kuruldu. Kripto para birimi bu alanın tekrarlayan dokunuşlardan sonra sıçraması.

Talep edilen bölgede 62.72 $, BSVUSD’nin dünkü düşüş eğilimi ile elde ettiği düşük seviye oldu. Bu kilit talep alanı civarındaydı, bu nedenle tedarik alanında 1 saatlik açılış fiyatı 63.36 $ ‘dır.

Yukarıya doğru momentum, aşırı satım bölgesinde sinyali% 16’ya işaret eden stokastik osilatör tarafından onaylandı. Tedarik alanında 66,00 $, momentum arttıkça boğalar tarafından kısa vadede elde edilebilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara