MIT Bitcoin EXPO 2019: 9-10 Mart Kripto Etkinliği “Gelecek 10 Yıl”

04.02.2019
33
A+
A-
MIT Bitcoin EXPO 2019: 9-10 Mart Kripto Etkinliği “Gelecek 10 Yıl”

MIT Bitcoin Club, MIT’de düzenlenen öğrenciler ve blockchain meraklıları için düzenli bir yıllık etkinliktir. Etkinliğin misyonu farkındalığı ve dijital varlıkların kullanımını geliştirmek ve katılımcıların blockchain ile ilgili fikirleri, programları, projeleri ve işletmeleri inceleyebilecekleri, tartışabilecekleri ve geliştirebilecekleri fırsatlar yaratmaktır. MIT Bitcoin Expo, 2014’ten beri varlığını sürdürüyor. İki günlük konferans, blok zincirlemeyle ilgili her şeye odaklanıyor.

Sadece Bitcoin Hakkında Değil

Olay, blockchain teknolojisinin köklerine bağlanıyor. Arkasındaki ekip, eğer Satoshi Nakamoto yaklaşık on yıl önce Bitcoin beyaz bültenini üretmemiş olsaydı, hiç kimse blockchain ve cryptocurrency hakkında bir şey bilemezdi. Bu nedenle, ekip devrimin öncüsüne saygı duymaya devam ediyor.

MIT Bitcoin Club ve Expo, blok zinciri devriminin tüm ilgili taraflarını ve taraftarlarını, nereden geldikleri ve gelecek yolculuk hakkında beyin fırtınası yapabilecekleri açık bir foruma davet ediyor. Daha önce, etkinlik çeşitli projelerden ve geçmişlerden gelen konuşmacıları davet etmişti. Örneğin, 2018’de konuşmacılar arasında geliştiriciler, düzenleyiciler, akademisyenler, VC’ler ve diğerleri arasında blok zinciri ve kripto alanındaki düşünce liderleri yer aldı.

kriptopara