Bitkan Cüzdan Uygulaması

16.10.2018
106
A+
A-
Bitkan Cüzdan Uygulaması

BitKan uygulaması piyasa işlevlerinin performansını optimize etmek için yakın zamanda yükseltildi. Yükseltme, dijital varlıkların fiyatlarını kontrol ettiğinde kullanıcı deneyimini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Bu uygulamanın cüzdanı da önemli bir gelişme gösterdi. Artık mevcut olan ERC20 simgelerinin çoğunu destekleyecektir. Ek olarak, daha fazla haber kaynağı ekleyecek, başlangıç ​​hızını optimize edecek ve kullanıcılar için bekleme süresini, kayıt ve giriş sürecini kısaltacaktır.

Token Desteği Yükseltmesi

Yeni sürüme geçişle birlikte, yeni sürüme geçirilen cüzdanda bazı önemli iyileştirmeler yapıldı. Yakın zamana kadar, portföy sadece BCH, BTC, DASH, QTUM, SAFE ve ETH gibi ana kripto paralarını destekledi. Artık ERC20 standardı tarafından desteklenen tüm simgeleri destekliyor.

Bu, cüzdanın piyasada sunulan tüm kripto paralarının neredeyse yüzde 98’ini desteklediği anlamına geliyor. Güncelleme, Circle tarafından oluşturulan GAT cüzdanları, Bitcoin cüzdanları ve USDC sabito para cüzdanını ekleyecektir. Kullanıcılar ERC20 jeton aramalarını yapabilecek ve jeton işlevselliği ekleyebilecek.

Wallet Topluluk Cüzdanı ’Kavramı

Topluluk cüzdanı konseptinin en son sürümü, içerik, topluluk ödülleri ve çeşitli projeler için tek tıklamayla çalışan hava depoları için ödeme yapmak üzere daha iyi bir düzen geliştirecektir. BitKan, 2013 yılında cüzdan fonksiyonunu hayata geçirdi. Önemli güvenlik sorunları olmadan şimdiye kadar güvenli olduğunu kanıtladı. Milyonlarca kullanıcı, dünya çapında cüzdanı kullandı ve destekledi. Mobil uygulama hem iOS hem de Android için çalışıyor

BitKan Hakkında

2012 yılında daha önce Huawei Teknoloji’de çalışan dört çalışanı BitKan’ı yarattı. Başlangıç, hızlı bir şekilde kripto hizmetlerinin ve verilerinin önde gelen sağlayıcılarından biri haline gelmek için ölçeklendirilmiştir. Son zamanlarda Tokyo, Hong Kong ve Singapur’da genişledi.

2016 yılında, BitKan uygulaması Bitmain tarafından yönetilen Seri A yatırımında 1.6 milyon dolar elde etmeyi başardı. Bugün, web tabanlı bir değişim, bir ticaret uygulaması, OTC ticareti ve diğer şifreleme hizmetleri sunmaktadır. Uygulama, özellikle Android uygulamasında oldukça popüler. BitKan, diğer ticaret platformlarından ayıran bazı özelliklere sahiptir.

kriptopara