Noomi Cüzdan

16.10.2018
76
A+
A-
Noomi Cüzdan

Noomi Cüzdan, bir blockchain uzmanları ekibi tarafından oluşturulan yeni bir dijital para bankacılığı uygulamasıdır. Dijital cüzdan, kripto para birimlerinin yaygın kullanımını teşvik etmeyi amaçlamaktadır, kullanımı basittir ve uygulanabilirliğe odaklanır. Hem Android hem de iOS cihazlar için kullanılabilir.

Bu platform, yatırımcıların sanal finans varlıklarını (VFA’lar) paylaşmaları için tasarlanmıştır. Basit kullanıcı arayüzü, kripto işleminde deneyimli olmayan yeni başlayanlar için en iyi seçenek. Noomi Cüzdan’ın başlıca özellikleri şunlardır:

Çoklu para desteği – Noomi Cüzdan, Bitcoin, Ethereum, ERC20 tokenları, CyberMiles Token ve altcoins gibi dijital varlıkların çoğunluğu ile uyumludur.Anında ve ücretsiz işlemler – Noomi’deki tüm işlemler hızlı ve ücretsizdir.

Yukarıda belirtilen özellikler, şirketin kripto alanı için bir VFA hizmetleri çözümü geliştirme vizyonundaki ilk adımdır. Noomi’nin CEO’su Andrew Dao’ya göre, dijital para birimleri para ve finans endüstrisi ile etkileşimde bulunmanın yeni yollarını oluşturuyor. Andrew çok sayıda blockchain çözümünün varlığını kabul etti ve Noomi’nin kripto topluluğuna benzersiz hizmetler sunmaya çalışacağını söyledi. Ancak, bunun büyük bir olasılıkla gerçekleştirilmesi için çok zaman alacağını belirtti. Noomi’nin diğer dijital cüzdanlar üzerindeki benzersiz avantajlarından bazıları şunlardır.

Kullanıcıların, dijital varlığa, garantili getirilerle birlikte, fiat para ile yaptıkları gibi yatırım yapmalarını sağlamak. Fiyatlar% 6 ila% 10 arasında değişir ve yatırım süresi en fazla 30 gündür.

Kolay kullanıcı isimlerini kullanma. Noomi, kullanıcıları, uzun cüzdan adreslerini ezberlemenin zorluklarından, işlemler sırasında kriptografik adreslerin yerine kullanılabilecek benzersiz kullanıcı adları oluşturmasına izin vererek ayırır.

İşlem ücretlerini ortadan kaldırmak. Noomi platformundaki tüm işlemler ücretsizdir.
Kolaylık – tüm kripto varlıkları tek bir Noomi cüzdanı kullanılarak yönetilebilir.

Şu anda Noomi, VFA’ların depolanması, transferi ve yönetimi için Malta yetkililerinden devlet tarafından verilmiş bir lisansın alınması üzerinde çalışıyor. Bu, Malta’nın yasal şartlarına uygun ilk dijital cüzdanlardan biri olmasını sağlayacaktır.

Bunlara ek olarak. Andrew Dao, Noomi’nin işletmeleri ve yatırımcıları geleneksel süreçlerden blok zincir tabanlı platformlara kaydırmasını ve bu süreci hızlandıran çözümler sunmasını istedi. Noomi Cüzdanının piyasaya sürülmesi bu hedefe doğru ilk adımdır.

Ayrıca, Noomi CyberMiles e-ticaret ekosisteminin bir ortağıdır. Özellikle, Noomi CyberMiles blockchain ağındaki supernode adaylarından biridir. Noomi’nin CyberMiles blockchain’i çalıştıracak DPoS konsensüs algoritmasında önemli bir rol oynaması bekleniyor. Bununla ilgili olarak, CyberMiles Vakfı’nın CEO’su ve kurucusu Lucas Lu, dijital para birimleriyle ilgili yaygın konuşmaya rağmen, çok az insanın bu varlıklara sahip olduğunu söyledi. Dahası, dünya bu yeni teknolojinin potansiyelini henüz kullanmamaktadır. Lucas, CyberMiles Vakfı’nın hayal dünyasının, kripto para ve blok zincir teknolojisinin yararlarından yararlanmasını sağlayacak bir ekosistem yaratmak olduğunu söyleyerek son buldu.

kriptopara