BİTOZZ İCO(BOZZ TOKEN)

18.10.2018
111
A+
A-
BİTOZZ İCO(BOZZ TOKEN)

Bitozz Nedir?

BITOZZ, yatırımcıların vadeli işlemler ve opsiyonlar gibi çeşitli alım satım ve yatırım araçlarına erişebildiği bir kripto türev piyasasını kolaylaştırmak için oluşturulan merkezi olmayan bir platformdur. Bu daha da stratejik, oldukça kurtarıcı, düşük riskli ve sorunsuz bir ticaret deneyimi için yer açar.

Akıllı sözleşme ve blockchain teknolojilerinin kullanılması, platformun herhangi bir ticareti daha az karmaşık hale getiren ve tekliflerde daha da çeşitlendirilmiş bir ağa sahip olmasını sağlar. Platform kullanıcıları, bir dizi türev enstrümanın varlığından dolayı portföylerini koruma, spekülasyon ve çeşitlendirme özgürlüğüne sahiptir.

Tüm tüccarlar istedikleri ürünü, tüm deneyimlerini basitleştiren ve onlara bu deneyimin kişiselleştirilmesi üzerinde kontrol sahibi olma şansı veren platformda bulabilirler. Kullanıcılara yönelik seçimlerin genişletilmesiyle, platformun ekosistemi, kullanıcının, varlıklarını alım satımı ve yatırımı için en uygun strateji üzerinde karar vermesine yardımcı olur.

Futures & Options Çalışmaları İçin Bitozz Crypto Ticaret Borsası Nasıl Çalışır?

Platformun sunduğu ürünler arasında, spot işlem, marj ticareti ve Amerikan opsiyonlarında işlem yapma opsiyonu yer alıyor.

Platformun sunduğu son ürün, kullanıcılara dinlenme, düzeltme, ikili ve üçüncü taraf özel API’lere bağlanmasına izin verirken sorunsuz bir ticaret deneyimi sunan gelişmiş API’ler ve finansal entegrasyondur. Mimari tasarım, bankacılık, yerleşim ve ödeme ağ geçitleri ile entegrasyonunu sağlar.

Bitozz BOZZ Token ICO Ayrıntıları
ICO’nun Parametreleri

Jeton sembolü: BITOZZ
Jeton satış tarihi: TBA
Kabul edilen ödeme yöntemleri: ETH, BTC
Alınan toplam kaynak: 512 milyon
Sabit kap: 6.34 milyon USD
Yumuşak kapak: 4 milyon USD

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.