Marks Jewelers Kuyumculuk Kriptopara İle Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı

18.10.2018
67
A+
A-
Marks Jewelers Kuyumculuk Kriptopara İle Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı

Kripto para pazarı kuşkusuz en kalıcı mücevher tasarımcılarından biri olarak etki yaratıyor ve ABD’de bulunan perakendeciler, kripto-madeni parayı ödeme yöntemi olarak kabul etmede ekibine katılmaya karar verdiler.

Pensilvanya merkezli bir şirket olan Jewelers, bir e-ticaret ödeme platformu olan Shopping Cart Elite ile ortak olduklarını duyurmak için ileriye gitti. Ortaklık, çeşitli müşterilere farklı şifreleme sikkeleri kullanarak mücveher alırken ödemeleri kriptopara ile yapmayı amaçlıyor.

Bitcoin BCH, ETH, BTG, BCD, BTC, ZCoin, DASH ve LTC’yi kabul edebilmektedir. Büyük bir fiziksel varlığı olan ilk büyük ABD perakendecisi olarak kabul edilir, kripto paralarının kullanımını kucaklamak için ileri gitti. Böylece, bu, kripto pazarının, özellikle de Bitcoin BCH’nin, parayı ticaret için bir para birimi olarak kullanma amacını yavaşça genişletmekte olduğunun açık bir göstergesidir.

Marks Kuyumcular’da pazarlama direktörüne göre, Joshua Rubin, kripto paralarını dünyadaki farklı müşteriler için bir ödeme şekli olarak kabul etmeye başlamak için çok heyecanlandıklarını belirtiyor. Bu hamleye sıkı sıkıya bağlı olarak, müthiş mücevherlerini pazarın geri kalan kısmına sunarken, yine de düşük ücretler ödeyerek ve ters ibrazlardan kaçınılabileceğini düşünüyor.

Marks Kuyumcu mağazasının, titiz bir işçilikle uzun süredir seçkin bir seçim ile tanındığını; Böylece, bu hamleyi dünyayı kendi ürünlerine açacağı için dört gözle bekliyorlar.

Mağazanın ödeme kabiliyetlerini açmasıyla, müşterilere geniş portföylerine kolay erişim imkânı sağlıyor ve işlem yapmak için sadece birkaç dakikanızı alacak hızlı işlemlerin keyfini çıkarma şansını unutmuyor.

Ancak bu, kredi kartları ve banka havaleleriyle karşılaştırıldığında düşük işlem ücretlerinden de yararlanacaklarından, hepsi bu kadar değil. Böylece, şirket göz kamaştırıcı mücevherlerini satın alırken müşterilere bazı tasarruflarda bulunabilecektir.

kriptopara