GoChain Goddex

18.10.2018
197
A+
A-
GoChain Goddex

GoChain Resmi Twitter Hesabından Yeni Ortaklığını Duyurdu.

GoChain ekibi GoChain – GoDDEX üzerinde inşa edilen ilk merkezi olmayan değişimi açıkladı! GoDDEX, ICO’larını GoChain’deki değişim jetonu için tutuyor ve GoChain tabanlı belirteçlerin ilk DEX’i olacak.

GoDDEX, kullanıcı deneyimini geliştirmek için çeşitli özellikler sunar:

GoChain akıllı sözleşmeleri, kullanıcıların dijital varlıklarını doğrudan cüzdandan cüzdanlara aktarmalarına izin verecektir.


Kullanıcılara tam kontrol sağlayan GoDDEX alışverişinde para yatırma işlemi gerekli değildir. Hem çevrimiçi hem de donanım cüzdanları güvenli bir şekilde ticaret yapmak için uyumlu olacaktır.


GoDDEX değişimi, 100x hız sağlayacak GoChain ağına kurulmuştur.
GoDDEX’in özellikleri, en iyi stratejilerine bir sezgi kazandırmak için gelişmiş araçlar ve göstergeler içerecektir.Sadece birkaç tıklamayla GoDDEX alışverişindeki herhangi bir tokenın ticaretini yapmak için basitleştirilmiş bir işlem!

GoDDEX Yol Haritası


“Merkezi olmayan değiş tokuşlar (DEX’ler) kullanıcılarına daha iyi güvenlik ve kontrol sunar, ancak genellikle hız ile sınırlıdır. GoChain, genel bir blockchain’de hem hız hem de ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmüştür. GoChain tabanlı bir DEX, kullanıcılarına güvenli ve hızlı ticaret sunacak; ve GoChain üzerinde hareket eden projelerin büyümesiyle, GoChain’de merkezi olmayan bir alışverişe hemen ihtiyaç duyulmaktadır. Hızla büyüyen GoChain ekosisteminin bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz. ”

Mithil Thakore, GoDDEX Kurucu Ortak

kriptopara