Kullanıcı Testi İçin BitTorrent Live Streaming App Hizmeti Açıklandı

28.03.2019
50
A+
A-
Kullanıcı Testi İçin BitTorrent Live Streaming App Hizmeti Açıklandı

Tron Vakfı tarafından satın alınmasından bu yana, BitTorrent sayfalarımızda çok gözüküyor. Şirket, BitTorrent’in yeni sahibi ve Tron’un kurucusu olan Justin Sun’ın öncülüğünde hizmetlerini geliştirmek için kesinlikle büyük bir çaba sarf ediyor.

Şimdi, şirket son zamanlarda BitTorrent’in yeni bir ürünle canlı yayın maçına döneceğini açıkladı. Duyuru aslen Twitter’da yapıldı ve platforma, insanların arkadaşlarla bağlantı kurmak ve BTT belirteçleri tarafından desteklenerek kendilerini ifade etmek için video içeriği oluşturabilecekleri bir platform olan BitTorrent Canlı adı verilecek.


BitTorrent Live’a Erken Erişim İçin Şimdiden Başvurabilirsiniz

Şirket, beklemeye çok istekli olan kullanıcıların erken erişiminin bugünden başladığını duyurdu. BitTorrent, bir sosyal medya platformu gibi olacak ve kullanıcıların uygulama üzerinden akışını canlı tutmalarını sağlayacak.

Şirketin CEO’su Justin Sun, platformun blok zincirinin merkezileşmemiş teknolojisine dayanan güçlü bir temele sahip olacağını ve bunun gerçekten sınırsız bir internet yaratmalarına yardımcı olacak bir platform olacağını belirtti.

Duyuruya göre, kullanıcılar kanalı en çok ilgilendiren konuyu aramak ve yayıncılarla gerçek zamanlı olarak bağlantı kurmak için kullanabilecekler. BTT belirteçleri yeni platformda bir ödeme aracı olarak kullanılacaktır.

Şu anda, hizmet Beta testinde olacak. Bu yeni deneyime katılmak isteyen insanlar buradan kaydolabileceklerdir. Ancak, gerçek beta yalnızca ikinci çeyrekte başlar (bu, önümüzdeki hafta veya bundan iki ay sonra gelebilir).

kriptopara