XRP Analiz 28 Mart

28.03.2019
17
A+
A-
XRP Analiz 28 Mart

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

    Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
    Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Dün, 27 Mart, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Dün, fiyat yükseliş eğilimi bölgesine ulaştığında boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı, fiyatın yükselebileceğini belirten EMA’ların üstünde. Dün, boğalar 0.31 $ fiyat seviyesini test etti ve kripto’nun fiyatı geri çekildi ve 26 günlük EMA’nın desteğine düştü. Bugün, boğalar tekrar 0.31 $ direnç seviyesini test etti ve fiyat geri çekiliyor.

Aşağı yönde, eğer fiyat EMA’ların geri çekilmesi ve altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşüş eğilimine devam edecektir. Yukarıya doğru, eğer fiyat EMA’ların üstünde tutulursa, kripto’nun fiyatının 0.31 $ direnç seviyesini aşması muhtemel. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. XRP fiyatı yumuşak bir yükseliş eğiliminde. Şifrenin fiyatı 12 günlük EMA’nın üzerinde seyrediyor. 27 Mart’ta, boğalar, 0.31 $ direnç seviyesini üç kez test etti, ancak fiyat yükseliş eğilimini sürdürmek için 12 günlük EMA desteğine geri döndü.

Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.