Bittrex Borsası USDT takası ile Ethereum Blockchain’i tamamladı

07.08.2019
66
A+
A-
Bittrex Borsası USDT takası ile Ethereum Blockchain’i tamamladı

Bittrex Borsası, Omni bazlı uygulamadan ERC20 standardına 69 milyon Tether (USDT) madeni parayı başarıyla tamamladı. Hareket borsada daha ucuz, daha hızlı ve daha fazla işlerliği sağlayan transferler ve USDT’nin geri çekilmesi ile sonuçlanacak.

5 Ağustos Pazartesi günü erken saatlerde Amerikan merkezli döviz bürosu, takas işlemlerini tamamladıklarında tüm para yatırma ve çekme işlemlerini durduracaklarını açıkladı.

Takas işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra, USDT sahipleri için hizmetler yeniden başlatıldı. Kullanıcılar artık USDT tokenlarını döviz üzerinden transfer edebiliyor ve para çekme ücretlerini% 80 düşürdü – şu anda sadece 1 USDT.

Bittrex borsasında USDT sahiplerine haber verin
Takas işlemi tamamlandıktan sonra, ERC20 standart stabilcoine sahip tüm USDT sahiplerinin, Ethereum blockchain üzerinde yeni bir depozito adresi oluşturmaları gerekecektir. Yeni Ethereum tabanlı USDT cüzdan adresi “takas öncesinde 1: 1 şekilde sahip oldukları toplamı yansıtacaktır”.

Neden yeni bir adres oluşturun? Duyuruya göre, Omni ağ adreslerindeki tüm USDT, Bittrex adresine gönderilemiyor, borsadaki USDT, Omni tabanlı cüzdan adreslerine gönderilemiyor. Omni uygulamasına devam etmek isteyen USDT sahiplerinden Bittrex borsasında belirteçlerini geri çekmeleri isteniyor.

Borsa kısa süre önce EOS’u ticaret platformuna ekledi, ancak ülkede yaşanan düzenleme anlaşması nedeniyle ABD müşterilerini kilitledi. Ancak, bu takas hareketi platformdaki tüm kullanıcılar için geçerli olacak.

Kripto Haber