Blackmoon Financial Group, Kullanıcıların Lyft İPO’ya Katılmalarına Yardımcı Olan Bir Ürün Başlattı

18.03.2019
91
A+
A-
Blackmoon Financial Group, Kullanıcıların Lyft İPO’ya Katılmalarına Yardımcı Olan Bir Ürün Başlattı

Ulaşım sektörünün devleri Uber ve Lyft, halka arzları için hazırlanıyorlar. Bu yarıştaki ikinci favoriler olmasına rağmen, Lyft, son fonlama turunda özel pazarlarda 15,1 milyar dolar değerinde olmasına rağmen, Mart ayının başlarında nisan ayının sonunda 20 milyar dolar ile 25 milyar dolar arasında bir İlk Halka Arz değerlemesi yapmayı hedefliyor.

Blackmoon, halka arz tarihinden başlayarak, Lyft Inc. hisselerinin performansına maruz kalmaları için yatırımcılara bir fırsat sunacak.

Blackmoon, 2014 yılında kurulan bir grup finansal teknoloji şirketi olan Blackmoon Financial Group’un bir parçasıdır. Blackmoon ekibi, yatırım yönetimi konusunda geniş bir deneyime ve otomatik yatırım arayüzleri ve varlık yönetimi araçları geliştirmeye sahiptir. Hem gerçek dünyada hem de blok zinciri evreninde yatırım fırsatları sunmak için tokenize yatırım araçları için dünyanın en iyi çerçevesini yaratmayı ve sürdürmeyi amaçlar.

Blackmoon Platform, fiat enstrümanlarına blok zinciri esnekliği ve kripto yatırımlarına biriken finansal bilgeliğin faydalarını getiriyor.

Bir IPO’ya katılmak, IPO’ya erişmek ve bir sipariş almak için bir tahsisi almak için iki engel vardır. Bu teklif her ikisi de Blackmoon Platformunda ortadan kaldırılmıştır, çünkü teklif tüm kullanıcıları için geçerlidir (bölgesel kısıtlamalar geçerlidir); şu anda, çoğunlukla perakende müşterilere hizmet ediyorlar, bu nedenle buradaki kurumsal yatırımcılardan baskı yok.

Ek olarak, yerel bir aracı kurumun aksine, fiziksel varlığınızın doğrulama işlemini geçmesini gerektirmez, işlem hızlı, anlaşılır ve iç karartıcı bürokrasiyi hariç tutar.


Nasıl katılacağım?

Rezervasyon döneminde, Blackmoon halka arz için birincil piyasa siparişlerini kabul edecektir. Aşağıda verilen takip edilmesi önerilen prosedürdür.

    Halka arz için yerleştirmeyi düşündüğü nominal değer için BookLyft ürünü satın alın.


    İlk işlem gününden önce, halka arz sonuçları açıklanacak ve başarılı bir tahsis halinde, BookLyft ürünü belirli bir döviz kuruyla BMxLYFT’ye dönüştürülecektir.


    BMxLYFT, brüt halka arz fiyatı üzerinden fiyatlandırılacak ve yatırımcılara Lyft Inc. hisselerinin performansına maruz kalmalarını sağlayacak.


    Abonelikten çıkma durumunda, tahsis oranı orantılı olarak yapılacaktır. Tahsis edilmemiş tüm fonlar, ilk alım para biriminde yatırımcının kontrol paneline iade edilir.

kriptopara