eLocations

18.03.2019
19
A+
A-
eLocations

Blockchain Üzerindeki Ticari Gayrimenkuller

eLocations.io, kağıt temelli sözleşmeleri Blockchain üzerindeki kendi kendine uygulanabilir Akıllı Sözleşmelere dönüştürerek kiracılar için sözleşme yönetiminde devrim yaratacaktır.

eLocations, ana lokasyonlarda ve alışveriş merkezlerinde ticari mülkler için tek elden bir çözüm sunarak geleneksel liste pazarını geliştiriyor. Buradaki vizyon, eşsiz PropTech meta platformu sayesinde, dünyanın her yerindeki tüm perakendecileri, ofis-otel kiracılarını, ev sahiplerini ve brokerleri destekleyerek ticari mülk karar vermede iş için kritik bir alan haline gelmektir.

eLocations Hakkında

ELocations’ın uzun vadeli vizyonu, tapu sicilleri de dahil olmak üzere ticari mülk piyasasına tam şeffaflık getirmektir. 

Veri ve servis sağlayıcılar çağrı merkezleri ile aslında büyük miktarda veri topladıkları için, amacımız her tür mülk için gerçek mülkiyeti gerçek sahiplerine geri vermek,

Blockchain üzerinde merkezden uzaklaşmak, böylece izleyebilmeleri ve düzeltebilmelerini sağlamaktır. meydana gelen verimsizlikler. Bu özellik, emlak listelerinin her zaman en güncel, piyasaya dayalı verilere ve blok zinciri tarafından korunan bu bilgiyi bilme güvenliğine sahip olmasını sağlayacaktır. 

Tüm ev sahipleri ve kiracılar, komşuları hakkında bilgilendirilecek ve birbirine bağlanacaktır. Ve bir rüya olarak, kurucumuz Marc C. Riebe, ilkini kurmak için Mars’a Space X ve / veya Virgin ile uçmak istiyor.

Kripto Haber