Block One’s Elemantal Battles’ı Duyurdu

19.10.2018
155
A+
A-
Block One’s Elemantal Battles’ı Duyurdu

EOS blockchain platformunun arkasındaki firma olan Block.one, EOS blockchain ekosisteminde oyunlar için yeni bir eğitici olan “Elemental Battles” lansmanını duyurdu. Öğretici, EOS form blokajı kodlaması hakkında bilgi edinmenin en kolay yolunun bu yeni yöntem olacağını söyledi.

Duyuruya göre, C ++ ve JavaScript kodlama dillerini anlayan çalışmacılar, Elemental Battles’den yararlanacaklar, bu şekilde başlangıçtan ileri seviyeye bilgiyi edinmeye başlayacaklar.

Yeni öğretici hakkında olan Block.one’un illici ilişkileri sorumlusu Serg Metelin jet şunları söyledi:

“C ++ ve JavaScript’e dayaniyoruz ve eğitmenimiz bu teknolojiyi geliştirmek için blokçuluk ve EOSIO’nun giriş noktası. Elemental Savaşlarının amacı, bu bireylerin kullanıcı dostu ara yüz ile bir araya getirilmesidir. ”

 

 

 

Ders, AI kod ve oyun mantığı doğrulama ve EOSIO ile uzaktan sözleşme geliştirme 8 dersten oluşmaktadır. Oyun, bir oyun tabanlı mekanizmaya sahiptir.
Blockchain Geliştirme Öğretiminin Yenilikçi Formuemi

Block.one’un bu fikri, blok zincirini sanayileştirmek için çok iyi bir yoldur. Blockchain oyununun blockchain pazarının büyük bir tasla oluşturduğunu düşünürsek, proje büyük olasılıkla çok kağıt yetenek çekecektir.

Sludgefeed’e göre, tüm blockchain oyun endüstrisinin yıl sonuna kadar 339,5 milyon dolar, ve 2021 tane kadar 2,3 milyar dolara çıkması bekleniyor. EOS ağına gelince, bu istatistiklerin büyük olasılıkla Platformun blok oyunlarında kayda değer bir tane kaydetmesi ve dApp ettirilmesi büyük bir deşişmenin en iyi oyunlardan biri olması mümkündür.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.