Ethereum GitHub Son Sürat Devam Ediyor

20.10.2018
82
A+
A-
Ethereum GitHub Son Sürat Devam Ediyor

Kriptopara Piyasasının en büyük ikinci oyuncusu olan Ethereum, Geliştirici Etkinliği Devam Ediyor, GitHub’da 5. En Hızlı Büyüyen Proje

Ethereum, GitHub’daki en hızlı büyüyen açık kaynak projelerinden biridir. Şu anda kod deposu üzerinde 96 milyon proje ve 27 milyon yazılım geliştiricisi var. Bu ağda yer alan bu yenilikle Ethereum, GitHub’daki en aktif projelerden biridir.

SludeFeed, etkinliği GitHub’un Octoverse’u kullanarak ortaya çıkardı; blockchain ağı Ethereum, tüm platformda en büyük beşinci büyüyen açık kaynak projesi. Analiz, diğerlerinin yanı sıra, makine öğrenimi, 3D baskı ve ev otomasyonu dahil olmak üzere farklı projelerdeki büyüme eğilimlerini dikkate almaktadır. En hızlı büyüyen projeler MicrosoftDocs, pytorch, godotengine ve nuxt’tur.

Şu anda, Ethereum, alandaki en büyük kripto ve blockchain ağlarından biridir ve ConsenSys gibi önemli kurumlar tarafından desteklenmektedir. Ek olarak, bazı kaynaklar ağa ayda on binlerce yeni geliştiricinin katıldığını söylüyor.

GitHub’a olan ilgi artsa da, son aylarda Ethereum’un pazar performansı nispeten zayıftı. Temmuz ayında, her ETH 450 dolar için satın alınabilir. Bugün, her ETH 205 dolar için satın alınabilir.

Bu yazı yazılırken, Ethereum ikinci en büyük kripto para birimidir. Piyasa değeri 20.84 milyar dolar ve son 24 saatte 1,33 milyar dolarlık bir hacme sahip.

Ethereum, geliştiricilerin akıllı sözleşmeler dahil olmak üzere merkezi olmayan uygulamaları oluşturmasına ve dağıtmasına izin verir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.