Blockchain Altyapı Projesi OTCXN

26.07.2019
61
A+
A-
Blockchain Altyapı Projesi OTCXN

OTCXN, hem dijital hem de geleneksel varlıklar için küresel bir likidite toplama ve değişim platformudur. Görevleri, pazarları demokratikleştirmek ve pazar yetersizliklerini ortadan kaldırmaktır. Doğru mimariyle blockchain teknolojisi, tüm FX ve kripto para birimi ekosistemi için likidite erişiminde ve risk azaltmada devrim yaratan tamamen yeni bir pazar modelini güçlendirecek.

Bu hedefi göz önünde bulundurarak San Francisco merkezli OTCXN, artık kurumsal esnafın, hesapları olmasa bile meslektaşlarının yöneticilerindeki varlıkları işlemesini sağlayacak bir hizmeti test ediyor. Esasen anlamı, bu kurumların doğrudan müşterileri adına işlem yapabilmeleridir.

OTCXN CEO’su Rosario Ingargiola şöyle diyor:

“Modelimiz, sorumlu saklama anlaşmasını destekleyebilir, çünkü bir saklama bloğu defterine sahibiz. Sorumlu kişinin defterine esasen belirteçlerin yeniden tahsis edildiği vesayetçi işlemlerini kolaylaştırabiliriz. ”

Şirketin COO’su John Morris, BitGo gibi güvenlik görevlilerinin, dahili yerleşim gibi hizmetlere izin vererek kendilerini izole ettiğini söylüyor. Yeni ürünleri kesinlikle piyasaya likidite eklemelerine izin verecek. Morris durumuna devam ediyor:

“Geleneksel pazarda, bir saklama görevlisi tüm ticari uzlaştırma sürecinin destekleyici aktörüdür ve bir takas odası gibi daha fazla rol oynayan başka aktörler de vardır. Sistemimizde, bu evlerin temizliği blok zinciri ile değiştirildi ve veli evrenin merkezi haline geldi. ”

OTCXN ağı, kurumsal yatırımcıların listesini genişletiyor. Bu yılın başlarında, BitcoinExchangeGuide, OTCXN ile ortaklaşa olan Sydney merkezli kripto değişimi Independent Reserve hakkında bir hikaye bildirdi. Tüm bunlar müşteri tabanını büyüten şirketler için likiditeyi artırmalarını sağlamaktır.

Kripto Haber