Nano Analiz 26 Temmuz

26.07.2019
31
A+
A-
Nano Analiz 26 Temmuz

NANO / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

Tedarik bölgeleri: 2,00 ABD Doları, 2,50 ABD Doları, 3,00 ABD Doları
Talep bölgeleri: 1,00 ABD doları, 0,80 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

NANO orta vadeli görünümde yükseliş eğilimini sürdürüyor. Yükseliş momentumu, dün oturumda arz bölgesinde geçici olarak 1.47 $ ‘da kaybedildi. Bunun nedeni tükenme ve aşağı yönlü bir eğirme tepesinin tersine çevrilmiş bir sinyal oluşmasıydı. Ayılar piyasanın kontrolünü yeniden ele geçirdiği için itici hareketin piyasa düzeltmesinin başlangıcıydı.

Piyasa olarak tutulan ayılar bugün 1.38 dolardan açılıyor. Şifreli para birimi 1,32 dolara düştü.

Stokastik osilatörün sinyali% 72’yi gösterirken, fiyat iki EMA’nın üzerindedir. Bu, orta vadede ralli devam etmeden önce şimdi kırılmış arz bölgesine olan talep şimdi bir talep alanı olarak aşağı yönlü bir hareket göstermektedir. 1,70 $ ‘lık bir ana tedarik bölgesi, kuzeye doğru devam ederken boğalar için ana hedef olmaya devam ediyor.


NANO / USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

Kripto para birimi kısa vadeli görünümdeki yükseliş eğilimini sürdürüyor. Boğalar piyasaya egemen olduğu için tedarik alanında 1,43 $ dün en yüksek seviyedeydi. Ayılar, bugün 1.41 $ ‘dan başlayan ve fiyatı 1.32 $’ a düşüren piyasanın kontrolünü kısaca ele aldı. Bu, 38.2 fib bölgesi bir eğilim devam bölgesiydi; bu, boğaların bu alandan fiyat artışını devam ettirebileceği anlamına geliyordu.

Fiyat iki EMA’nın üzerinde ve stokastik osilatörün sinyali% 25’te tanımlanmadı. Elyaf alanındaki mum fitilleri tükenme sinyalini verdi ve boğalar kısa vadede hedef alan olarak destek alanında 1,55 $ ile önceki seviyenin en yüksek seviyesi olan 1,47 $ ile yeniden teste girip ara verebilirler.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara