Blockchain Girişim Kapitalisti: Bitcoin, 2021’de 1 Trilyon Dolarlık Piyasa Değeri Değerine Ulaşacak

13.05.2019
63
A+
A-
Blockchain Girişim Kapitalisti: Bitcoin, 2021’de 1 Trilyon Dolarlık Piyasa Değeri Değerine Ulaşacak

Placeholder adlı bir blockchain girişim sermayesi firmasının kurucusu Chris Burniske, Etheral zirvesinde önümüzdeki yıllarda kripto pazarlarında önemli ölçüde daha güçlü bir dalgalanma beklediğini açıkladı.

Bitcoin (BTC) son zamanlarda 7,000 ay içinde dijital varlık tarafından ulaşılan en yüksek nokta olan 7 $ ‘ a ulaştı.BTC coin market cap $ 1,000,000,000,000 seviyesine ulaşmadan önce bu son boğa koşusu olabilir mi? Önde gelen kripto odaklı girişim kapitalistinin, doğru olması için çok iyi bir şekilde ortaya çıkabilecek bu sözleri yaptığında ne gördüğünü görmek için inceleyelim.

Bitcoin Toparlıyor Gibi Görünüyor

Negatif 2018 zaten arkamızda görünüyor ve pazar olumlu bir trend içinde hareket etmeye başlıyor. Burniske’ye göre, Bitcoin bunu $ 1 trilyon dolarlık piyasa değerine götürecek bir dalgalanma yaşayabilir. Aynı zamanda, bir sonraki boğa piyasasından sonra, Bitcoin’in 3 trilyon dolarlık bir madeni para piyasa değerine ulaşacağını düşünüyor.

“Volatilite yarıları varsa, “dedi” Bitcoin piyasa değeri 2021 de 1 trilyon dolara ulaşabilir. Tüm kripto, bir sonraki boğa koşusu ile 3 trilyon dolara ulaşabilir.”

Bu BTC tahmini son haftalarda büyüyen ve Aralık ayında geri dipli beri fiyatını iki katına edilmiştir Bitcoin fiyatı için çok boğa 2018. Bitcoin konusunda iyimser olmasına rağmen, bir sonraki boğa piyasasının başlayıp başlamadığından emin değil.

O olumlu haber kırdı hiçbir tepki yoktu çünkü piyasa çok düşüş kalır inanmaktadır. Özellikle stos tarafından 2018 yılında 22 milyon dolara kıyasla 2017 yılında 422 milyon dolarlık artıştan bahseder.

Pazardaki duyguların çok hızlı bir şekilde değişebileceğini söylemeye devam etti. Bununla birlikte, bir sonraki boğa piyasasının dijital varlıkların fiyatında bu kadar güçlü değişiklikler gösteren sonuncusu olabileceğini söyledi. Ayrıca şifre alanı için tahmin modelleri getirmek için çalışıyoruz farklı analistler vardır.

Burniske göre, daha fazla bu modeller daha fazla fiyat dayanmaya başlar öngörülebilir olmaya başlayacaktır.

Kripto Haber