İOTA Analiz 13 Mayıs

13.05.2019
19
A+
A-
İOTA Analiz 13 Mayıs

IOTA / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç seviyeleri: 0.40 $, 0.45 $, 0.5 $
    Destek seviyeleri: 0.2, 0.15, $ 0.1

IOTA ticareti, ABD dolarının fiyat değerlemesinden daha fazlasını takdir etmeye çalışmaktadır. 9 Mayıs ve 11 Mayıs’taki bir kaç erken işlem saati arasında, çiftin aralık hareketleri özellikle Bollinger Üst Band’in ve 50 günlük SMA’nın satış sinyal çizgileri altında güneye doğru görülmeye başladı.

11 Mayıs’ta üçüncü 4 saatlik şamdanın oluşumunda, kripto kuzeye hafif bir itiş yapmaya başladı. Orta Bollinger Bandı ve 50 günlük SMA, pazarın menzil fiyatının biraz altına çok yakın. Stokastik Osilatörler şimdi görünüşe göre kuzeydoğuya 80.

Piyasadaki boğaları destekleyen varsayım, fiyatın yalnızca başka bir üst sıradaki noktaya ulaşmak için değişen stilini koruyabileceği varsayımıdır. Bu arada, 50 günlük SMA göstergesinin güçlü bir şekilde kırılması, kayda değer sayıda işlem dönemi boyunca ticareti kontrol altına alan ayılarla sonuçlanabilir.

Ticaretin başlamasından bu yana IOTA / USD’nin piyasa değerlemesinde göreceli bir takdir görüldü. Şu an itibariyle, piyasa Bollinger Üst Bandı etrafında hafifçe kuzey yönündeki 0.32 ABD dolarının yakınında işlem görüyor.

Dün, kripto çifti destek bulmak için yaklaşık 0.29 dolarlık pazar çizgisinde güçlü bir noktaya rastladı. O zamandan bu yana, parite kısa vadeli piyasa görünümünde fiyat hareketlerinde bir artışa şahit oldu. 50 günlük SMA ve Bollinger Orta Grubu, 0,3 ABD doları üzerinde bir miktar birleştiler. Stokastik Osilatörler şimdi kısa süre sonra kuzeye doğru yaklaşık 80 aralığında işaret edecek kanalları açar.

Bu kripto çifti kısa zamanda ya kuzey sınırına gelen boğaları desteklemek ya da Bollinger Üst Bandı çevresinde bir dizi reddedilmesine izin vermek için bir konsolidasyon hareketi ile karşı karşıya kalabilir. Ve, bu duyarlılık çalarken, ayıları piyasaya yöneltirdi.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara