Blockchain ticaret finans Infosys Finacle ve Hatton Ulusal Bankası ile Sri Lanka geliyor

16.03.2019
42
A+
A-
Blockchain ticaret finans Infosys Finacle ve Hatton Ulusal Bankası ile Sri Lanka geliyor

Infosys Finacle – EdgeVerve Systems bir yan kuruluşu – hnb (Hatton National Bank) bir blockchain destekli sınır ötesi ve iç ticaret finans ağını denetlemek için Finacle Trade Connect seçtiğini 12 Mart 2019 tarihinde açıkladı.

Hatton Ulusal Bankası’nın tüm Güney Doğu Asya ülkesinde önde gelen özel kurum ticari kıyafetlerinden biri olduğunu belirtmek gerekir.

Finacle Trade Connect, özellikle, diğer ilgili kurumsal müşteriler veya bankacılık ortaklarının işbirliği ile verimli bir ticaret ağı tutuşturmak için HNB tarafından istihdam edilecektir.Sonuçta elde edilen ağın, Tedarik ve ticaret zincirindeki riskleri yönetmek için hnb ve diğer işbirliği yapan kuruluşlara, artan finansal şeffaflık ve otomasyon arayışlarında yardım etmesi beklenecektir.

Bu ortaklığın önemli noktalarından bazıları
Financle Trade Connect, önemli belgelerin belgelendirilmesi ve doğrulama gibi iş süreçlerinin sayısallaştırılmasına yardımcı olurken, aynı zamanda güvenilir, paylaşılan ve dağıtılmış bir ağ çalıştırıyor.

Artan şeffaflık ve yüksek otomasyon ile birlikte, ticari finansal kurumlar istatistik ve iş yolları oluşturma ve süreçleri oluşturarak daha iyi karar karşı uyarlanmış verilerin gerçek zamanlı kullanılabilirlik kazanma şansı.

Alıcılar, bankalar ve satıcılar, Finacle Trade Connect ağı söz konusu olduğunda doğrudan bir ilişki kurabilecekler. Dijital kanallar temelinde birbirleriyle bağlantı kuracak bir konumda olacaklar.

Ağ ayrıca, kurulumda yer alan farklı taraflar arasında belgelerin ve mesajların kolay ve anında aktarılmasına izin verecek şekilde ayarlanır. Ve bu tamamen güvenli blockchain tabanlı aktarım yaşam döngüsü sayesinde.

Finacle Trade Connect, Corda, Hyper ledger, Bitcoin ve Ethereum gibi blockchain altyapısına bağlı olduğu için bankalar ve finansal kurumlar geleneksel evolution güvenlik risklerinden tamamen emin olacaklar.

Infosys Finacle Hakkında


Dijital bankacılık çözümlerine kadar bir endüstri lideri olan Finacle, nispeten daha iyi bilinen EdgeVerve sisteminin bir İnfosys spektrumunun bir yan kuruluşudur.

Finacle, gelişmekte olan finansal kurumlar ve geleneksel bankalar, pürüzsüz ve kusursuz müşteri deneyimleri elde etmek için dijital dönüşüm sanatını bir araya getiriyor.

Her yerde bulunan otomasyon sayesinde, daha büyük ekosistem oynamak ve anlayışlara dayalı parasal etkileşimler, dünyanın dört bir köşesindeki bir milyardan fazla tüketiciye ulaşabildi.

Kripto Haber