Kasko2go

16.03.2019
46
A+
A-
Kasko2go

Güvenli Sürüş İçin İlk Blockchain Topluluğu

Daha güvenli sürücüler sigorta maliyetlerini düşürüyor, sokakları güvenli hale getiriyor ve genel sürüş kültürünü destekliyoruz. AI teknolojimiz, dünya standartlarında ekibimiz ve benzersiz iş modelimiz, tüm sigorta endüstrisini bozabileceğimize inanmamızı sağlıyor.

Kasko2go Hakkında

Hakim rekabet avantajlarımız, endüstrinin en büyük zorluklarını çözmek için özel olarak döner: maliyetler, hassasiyet, etkinlik ve ileri teknoloji araçların kullanımı.

– Kasko2Go, rakiplerimizden% 20 ila% 50 daha ucuz hizmetler sunar. Nasıl? Daha doğru verilere sahip ve masrafları akıllıca en aza indirerek.

– Artık meçhul bürokrasi yok: AI ve hassas telematik kullanarak, araba sigortası davalarına nüans getiriyoruz. Bu, doğru soruşturmalar, daha iyi ödemeler, daha ucuz primler ve daha fazlasını sağlar!

– Milyonlarca sürücünün araştırıldığı 5+ yıl. Küresel sürüş düzenlerinin en doğru anlayışına sahibiz. 2012’den bu yana Google’ın resmi telematik verileri sağlayıcısıyız. Rakipsiz doğruluğumuz çok daha ucuz bir teklif sunmamızı sağlıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.