Blockmant: Güvenli Otomatik Ticaret Sistemi?

20.03.2019
26
A+
A-
Blockmant: Güvenli Otomatik Ticaret Sistemi?

Blockmant Nedir?

Blockmant Limited, karlı ve garantili günlük iadeler için finansal ve dijital varlıklar ticareti için otomatik yazılım kullanan, kayıtlı bir seçenek komisyoncusu ve otomatik kripto para ticaret şirketidir.

Blockmant sistemi, şifreli para alım satım işlemlerini kolaylaştıran yazılımı ve donanımı ve 7/24 müşterileriyle bir araya getirilen yatırımları sayesinde her türlü kullanıcının sorunlarını çözmek için canlı sohbeti desteklemesi ve canlı sohbeti sayesinde sonuçları ile güvenilirliği ve sürdürülebilirliği kanıtlamıştır.

Ek olarak, Blockmant, alım satım yapmak ve zararları önlemek için doğru zamanı belirlemek üzere teknik analiz yapabilen akıllı bir algoritmaya sahiptir. Algoritma ayrıca, piyasa sinyalini karlara kaydırmak amacıyla ticaret hacmini de kullanır.


Blockmant Otomatik Ticaret Sistemi Nasıl Çalışır?

Blockmant web sitesinde kullanıcılar, formları doldurarak ve dört basamaklı pinlerini ayarlayarak bir hesap oluşturmak zorunda kalacaklar. Pim kurulduktan sonra, kullanıcının ödeme ayrıntılarını ve güvenlik seçeneklerini güvenlik ayarları ve ödeme cüzdanları altında ayarlaması gerekir.

Depozito bilgileri, kullanıcılar kayıt detaylarını tamamladıktan sonra üretilir. Depozito, oluşturulan adrese kullanıcının hesabına uygun şekilde yansıması için 15 dakika içinde yapılmalıdır. Para yatırma işlemi kullanıcının tercih ettiği şifreleme para biriminde yapılabilir ve para yatırma işlemi onaylandıktan hemen sonra kullanıcı işlem başlayabilmesi için işlem başına işlem tutarını ve işlem süresini seçebilir.


Otomatik İzleme

Otomatik sistem, kullanıcı adına sinyalleri ve ticareti izleyecektir. İşlem süresi dolduktan sonra, kullanıcılar günlük bakiyelerinden elde edilen kazançları görebilirler. Kullanıcılar kazancı kendi ödeme cüzdanlarına çekebilir ve talep hemen alındığında işleme alınır. Minimum para çekme miktarı 1 ABD Doları ve maksimum 150.000 ABD Doları’dır.

Yeni bir para yatırmak istemeyen kullanıcılar, önceki işlemlerden elde edilen kazançları geri yatırmak için geri dönüşüm kazanma özelliğini kullanabilirler. Kullanıcılar, hakemlerin yaptığı tüm para yatırma işlemlerinde% 5 komisyon alacakları tavsiye programından ek gelir elde edebilirler.


Blockmant Kullanarak Neden Ticaret Yapmalısınız?


Otomatik Kripto Ticareti

Blockmant, fiyat dalgalanmalarından veya piyasa koşullarından bağımsız olarak, kripto para birimi alım satım işleminden günlük% 5,5 kar elde etme kabiliyetine sahip kusursuz performans gösteren gelişmiş algoritmalarla entegrasyonu ile kendisini diğer otomatik işlem sistemlerinden ayırır. Daha fazla kullanıcı platforma katılırken karlar zamanla artacaktır.


Fonların Güvenli Depolanması

Geçerli jenerik cüzdanlar, fonlardan herhangi bir getiri elde etmeden kullanıcının şifreli para birimlerini saklar. Bununla birlikte, Blockmant Ltd otomatik takipçisi, kullanıcının paranın depolanmasını sağlarken, kripto para birimi değerinde karlı getiri elde eder.


Borsa Fonları

Blockmant ticaret sistemi, Bitcoin, BitcoinCash, LiteCoin ve Dash gibi beş ana kripto para birimiyle uyumludur. Kullanıcılar, kripto para birimlerini beş kripto para biriminden herhangi biriyle değiştirme olanağına sahip olacaklar.


Deneyimli ekip

Blockmant sınırlı ekibi, finansal yönetim, opsiyonlar ve ikili ticaret konularında 8 yıldan fazla deneyime sahip profesyonellerden oluşur ve bu sayede platformu kripto para birimi yatırım ve ticaretinde endüstri lideri yapar.


Ulaşılabilirlik

Kullanıcılar, Blockmant işlem platformuna, farklı cihazlarla uyumlu olan Blockmant mobil uygulaması aracılığıyla erişebilir ve kullanıcıların cihazlarının rahatlığıyla otomatik olarak işlem yapmasına ve yatırım yapmasına olanak sağlar.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara