PearlPay

20.03.2019
22
A+
A-
PearlPay

Kripto Para Lojistik Sisteminiz

Pearl Pay, kırsal bankalar için birinci sınıf ve uygun fiyatlı mobil cüzdan beyaz etiket hizmeti sunan bir kripto Para Lojistik Sistemidir.

En son teknolojiyi kullanan Pearl Pay, kırsal bankaların kendi sanal ön ödemeli mobil cüzdanlarını 30 gün kadar hızlı bir şekilde başlatmalarını sağlayacaktır.

“Bir MatchMove ortaklığı kurulduğunda, Pearl Pay’in ürün geliştirme zaman çizelgesini yirmi dört (24) aydan altı (6) aya indirmesine izin veriyor. MatchMove ortaklığı aynı zamanda MasterCard ve Visa’ya arka kapı girişi olarak da hizmet veriyor Pearl Pay hesap sahipleri için daha fazla likidite Global olarak düşünüyoruz ve yerel davranıyoruz Pearl Pay, VMLS (Sanal Para Lojistik Sistemi) adını verdiğimiz tek bir entegre sistemde birleştirilen dört temel ürüne sahiptir.

PearlPay Hakkında

Pearl Pay , Ödeme, Havale, Bankacılık ve Kripto para birimini birbirine bağlamak için bir çözüm yaratıyor. Kapsamlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir Cep Cüzdanı İşletim Sistemi kullanılarak çözülecek ve maliyeti düşürmek için Blockchain teknolojisi kullanılacaktır. Pearl Pay Filipinler’i pilot ülke olarak hedefleyecek. Son araştırmalara göre, Filipinli ailelerin% 70’inin banka hesabı yok. Filipinler’de 33 milyar dolarlık bir sanayi olan yerel ve uluslararası havale masrafları da yüksek.

Pearl Pay ayrıca, yabancı ödeme lisansı olmayan 400’den fazla Kırsal Bankanın da bulunduğunu tespit etti. Mastercard, Visa veya benzeri ödeme lisansları. Gerekli altyapıyı kurmanın ortalama maliyeti yaklaşık. USD $ 4M.

Pearl Pay, VMLS (Sanal Para Lojistik Sistemi) olarak adlandırdığımız tek bir entegre sistemde bir araya getirilmiş dört temel ürüne sahiptir ; bu, gerçek kullanıma uygun, dünya standartlarında, uygun şekilde tasarlanmış, kapsamlı bir “Hizmet Olarak Mobil Ödeme ve Para Transferi Platformu” sağlar. finansal içerme hedef pazarına faydalıdır. Kırsal bankaların kendi sanal ön ödemeli Pearl Pay ve MasterCard hesaplarını 30 gün kadar kısa sürede başlatmalarını sağlayacak beyaz etiketli bir ürün yarattı.

Kripto Haber