Blockport, İlk BPS Güvenlik Simgesi Teklifiyle Avrupalı ve ABD’li Yatırımcıları Hedefliyor

12.04.2019
29
A+
A-
Blockport, İlk BPS Güvenlik Simgesi Teklifiyle Avrupalı ve ABD’li Yatırımcıları Hedefliyor

Blockport yaklaşmakta olan Güvenlik Simgesi Sunumunun (STO) başladığını duyurdu. Dünyanın öncü sosyal kripto para birimi değişimi 15 Nisan’da STO’nun ilk aşamasını gerçekleştirmeyi planlıyor.

Bu turun hedefi 5 milyon Euro olarak belirlendi ve ABD ve Avrupa’dan gelen yatırımcıları hedefleyecek. Sonunda Blockport, güvenlik belirteçlerinin satışından 15 milyon Euro ile 30 milyon Euro arasında bir miktar artırmayı hedefliyor.

Blockport Menkul Değerler (BPS) olarak adlandırılan güvenlik belirteci, kripto alım satım platformlarında hisse sahipliğine eşittir. Bu, BPS sahiplerinin temettü almaya hak kazandığı anlamına gelir. Ayrıca, Blockport STO yasal olarak uyumludur ve Tokeny’de Düzenlenmiş Borsalar için Token’in (T-REX) standardını kullanarak belirteçleri yayınlar.

Blockport CEO’su ve baş stratejist olan Kai Bennink, bu şirketin, Tokeny’de çalıştığını, çünkü düzenlenmiş güvenlik belirteçlerinin ihracını denetlemeye aşina olan tanınmış bir kurum olduğunu söyledi. Ayrıca, Blockport, Tokeny’nin potansiyel müşterilerle daha önce kurdukları kapsamlı bağlantılardan da faydalanacaktır.

Öte yandan, Tokeny CEO’su Luc Falempin, belirtilmiş menkul kıymetlerin geleneksel emsallerinden daha iyi olduğunu, çünkü daha geniş bir yatırımcı havuzuna özel fırsatlar sunduğunu söyledi. Blockport STO’nun Avrupalı ​​ve ABD merkezli yatırımcılar arasındaki popülerliğini artırarak şirkete ciddi anlamda fayda sağlayacağını ekledi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.