ETH Analiz 12 Nisan

12.04.2019
7
A+
A-
ETH Analiz 12 Nisan

ETH / USD Orta Vadeli Trend: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 240 $, 250 $, 260 $
     Destek Seviyeleri: 150 $, 140 $, 130 $

Dün, 11 Nisan, Ethereum’un fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün, ayılar 12 günlük EMA’yı ve boğaların 184 $ fiyat seviyesindeki direncini takiben 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı 164.24 $ ‘a düştü ve aralıklarla sınırlı bir hareket başladı. Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır.

Aşağı yönde, fiyat düşmeye devam ederse, kripto’nun fiyatı 156 $ fiyat seviyesinde destek bulacak. Başta, boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimine devam edecektir. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. ETH fiyatı, fiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösteren EMA’ların altında.

1 saatlik grafikte, kripto fiyatı düşüş eğiliminde. Kripto’nun fiyatı 164 dolardan düştü ve bir dizi bağlı hareket başladı. Bugün, boğalar EMA’ların üstüne çıkmaya çalışıyor. Boğalar EMA’ları kırarsa, kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimine devam edecektir.

ETH fiyatı yazı yazarken 164,38 dolardan işlem görüyor. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Ayrıca, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu, fiyatın düşüş eğilim bölgesinde olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara