BNB Analiz 13 Şubat

13.02.2019
23
A+
A-
BNB Analiz 13 Şubat

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Dağıtım bölgeleri: 10,50 ABD Doları, 11 ABD Doları, 11,5 ABD Doları
     Birikim bölgeleri: 8 ABD Doları, 7,50 ABD Doları, 7 ABD Doları

BNB / USD piyasa değerleme özelliklerinde, bu hafta bir dizi düşük ve düşük seviye olmuştur. Yaklaşık bir hafta önce, kripto ticareti fiyat hareketlerinin daha kuzeyine doğru sıralı bir şekilde yapılmasına tanık oldu.

Pazar, Bollinger Üst Bandını 12 Şubat’ta 10 $ işaretinde çok sıkı bir şekilde test ederken, şu anda kripto ticaretinin 9.50 ile 9 $ arasında dalgalanmakta olduğunu belirtti. Bollinger Bantları 50 günlük SMA’nın üzerinde bulunur. Stokastik Osilatörler, aralık 20’ye kısa bir süre dokunmak için güneye doğru yöneldiler.

Şu anki gibi 50 günlük SMA, Bollinger Bandının altında kalıyor ve Stochastic Osilatörlerinin aşağı doğru yöneldiği aralık noktasıyla, bu kripto pazarında düşüşler için daha fazla artış için daha muhtemel iyi kurulumların olduğunu gösteriyor .

Bugünkü kısa vadeli görünümde BNB / USD piyasası, fiyat hareketinde düşükten daha düşük olanlardan çok daha fazla özellik taşıyor. Bugün işlem seansları başladığından bu yana 9.4 $ ve 9.2 $ ‘lık iskonto bölgeleri geçerli oldu.

Dün, kripto, fiyat hareketlerinde ortalama 9.87 dolar seviyesinin altına düşerek 9.87 dolar seviyesinden bir düşüş kaydetti. 50 günlük SMA, Bollinger üst Bandı üzerinde, üst menzil alanının biraz üstünde, yakından yerleştirilir. Stokastik Osilatörler görünüşte 40 ve 20 aralıklarında güneye yönelmeye ve işaret etmeye çalışıyorlar. Bu, piyasadaki ayıların etkisinin henüz tamamlanmadığını gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.