Binance Coin BNB Analiz 11 Temmuz

11.07.2019
24
A+
A-
Binance Coin BNB Analiz 11 Temmuz

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Boğa

    Direnç Seviyeleri: 36 $, 37¸ $ 38
    Destek seviyeleri: 30 $, 29 $, 28 $

9 Temmuz, BNB’nin fiyatı düşüş eğilimindeydi. Ayılar, kripto fiyatını test ettiğinde veya daha düşük fiyat aralığını ihlal ettiğinden 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak meyillidir ve fiyatın yatay yönde olduğunu gösterir. Binance Coin 30 dolar ile 40 dolar arasında işlem görüyor.

Aşağı yönde, ayılar düşük fiyat aralığını veya 30 $ fiyat seviyesini kırarsa, kripto’nun fiyatı bir önceki 24 $ fiyat seviyesinin düşmesine neden olur. Öte yandan, eğer boğalar 30 $ fiyat seviyesini koruduysa, kripto menzili sınırlı seviyedeki hareketine devam edecektir. Bununla birlikte, Binance Coin günlük stokastik için aşırı satılan bölgede, ancak% 40’ın altında. Bu, fiyatın düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.


BNB / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

1 saatlik grafikte BNB fiyatı düşüş eğilimindeydi. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA güneye doğru eğimlidir. Bugün, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında dalgalanıyor ve bu fiyatın düşebileceğini gösteriyor. BNB madeni para, yazı yazarken olduğu gibi 29.67 $ ‘dan işlem görüyor. Günlük stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara