Binance Coin BNB Analiz 25 Temmuz

25.07.2019
43
A+
A-
Binance Coin BNB Analiz 25 Temmuz

BNB / USD Orta Vadeli Trend: Boğa
Direnç Seviyeleri: 36 $, 37¸ $ 38
Destek seviyeleri: 30 $, 29 $, 28 $


Binance Coin fiyatı düşüşte idi. Ayılar, kripto fiyat testi olarak 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı ya da düşük fiyat aralığını bozdu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak meyillidir ve fiyatın yatay yönde olduğunu gösterir.

Binance Coin 30 dolar ile 40 dolar arasında işlem görüyor. Aşağı yönde, ayılar daha düşük fiyat aralığını veya 30 $ fiyat seviyesini kırarsa, kripto’nun fiyatı bir önceki 24 $ fiyat seviyesinin altına düşecektir. Öte yandan, eğer boğalar 30 $ fiyat seviyesini koruduysa, kripto menzili sınırlı seviyedeki hareketine devam edecektir.


Bununla birlikte, Binance Coin günlük stokastik için aşırı satılan bölgede, ancak% 40’ın altında. Bu, fiyatın düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.


BNB / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş
1 saatlik grafikte BNB fiyatı bir seyir izliyordu. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA güneye doğru eğimlidir. Bugün, kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında dalgalanıyor ve bu fiyatın düşebileceğini gösteriyor. BNB jetonu işlem görüyor Günlük stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara